Info o blogu

Radikální změna

3. února 2013 v 11:45 | Adell
Radikální změna.
Tohle bude pro většinu stálých návštěvníků veliký šok. Dnes ráno jsem se domluvila s adminem stránky http://taylorswiftie.blog.cz/, jestli bych mu mohla dělat druhou adminku a on souhlasil. Tata stránka je pro mě úžasná, ale nemá ten správný název. Byla to zkušební stránka dvou kamarádek, podle toho ten název. Vik (Viki) Dla (Adla - já). Dlavik je to opačně. Má skoro tři roky, to je úžasné, ne? Ale i pro to nelze moc předělat na fanstránku. Navíc jsem v devítce a budu dělat příjmačky na gymnázium a musím se více věnovat škole. ( I když vysvědčení dopadlo úžasně, nakonec samé jedničky, jsem to ale šprtka, že?) Abych to zkrátila a nechodila kolem horké kaše.
Tento blog pozastavím a novinky budu přidávat tam. Uvidím jak to půjde, jestli se neschodneme, jsem ihned zpět. Ale změna je život.
Affiliates:
Omlouvám se, ale neberu vás sebou všechny. Tam už jich je docela hodně a přece jenom vyznat se v tom by bylo hrozné. Kdo chce, napiště se do náběru na novém blogu. Jinak, myslím, že se k vám budu i nadále chodit dívat, zatím si mě prosím nemažte, dejte si tento blog někam, kde to jednou budeme moci zase najít. Tyto blogy bych si ráda, pokud vám to nevadí, vzala s sebou hned. Romi, Tess a Januš. Natka a Pigging.. a Sisi tam jsi jsou zapsané.

Narozeninové video pro Taylor k 23. narozeninám

13. prosince 2012 v 18:39 | Vikdla♥Dlavik
Mám tu pro vás slibované video pro Taylor k narozeninám. Je to úplně moje první a je to vidět. Děkuji všem, kteří mi poslali své přání. Moc si toho vážím.

Posílejte, prosím

9. prosince 2012 v 16:49 | Vikdla♥Dlavik
Jen bych vás chtěla poprosit, aby jste posílali přání do narozeninového projektu pro Taylor. Poslali 4 zlaté duše, ale dnes se naučila dělat video a tak by se mi jich jaksi hodilo více. Navíc Taylor si to zaslouží. Takže pokud jí máte rádi, posílejte na email vikdla@seznam.cz. Děkuji moc a doufám, že se ve čtvrtek 13. prosince zazstavíte na blogu a vyplníte nějakou tu soutěž. Budou asi tři. Ve čtyři, v pět a závěrečná v šest.
PS: Má nějaká platinová duše účet na youtube,Posílej aby mi to video nahrála? Nechci si ho zakládat.
Jinak ještě děkuji za klikání

Seznam Affiliates

18. listopadu 2012 v 18:08 | Vikdla♥Dlavik
Vyhodnocení kontroly Affiliates.
Sister Site:
http://r-graphic.blog.cz/
http://unlimited-selenag.blog.cz/
http://disneykanal.blog.cz/
http://projektjulena.blog.cz/
Affiliates:
http://novinkyohvezdach.blog.cz/
http://swift-lovato-lavigne-daily.blog.cz/
http://www.carrieheaven.net/
http://naparketweb.blog.cz/
http://hermionagrangerova1000.blog.cz/
http://chloe-moretz.blog.cz/
http://allday-allnight.blog.cz/
http://smariegomez-daily.blog.cz/
http://celebrity-top-news.blog.cz/
http://whiplash-art.blog.cz/
http://dailysmiley.blog.cz/
http://my-world-k.blog.cz/
http://selygomez-forever.blog.cz/
http://czechsource-onedirection.blog.cz/
http://cece-fan.blog.cz/

Narozeninový projekt pro Taylor k 23. narozeninám

13. listopadu 2012 v 17:14 | Vikdla♥Dlavik
Dnes je to přesně měsíc do jejích 23. narozenin. Rozhodla jsem se, že uspořádám narozeninový projekt. Budete mi na můj email posílat přáníčka a já je v den jejích narzenin zveřejním. Možná z nich bude i video. Myslím, že se mi ho asi nepovede dostat k Taylor, jako se to povedlo Vikisce u Seleny, ale mohli by chom to zkusit. V den jejích narozenin tu budou také asi tři soutěže, abychom to nějak oslavili. Takže pokud chcete poslat přáníčko, posílejte na email vikdla@seznam.cz do úterý 11.12.2012. Doufám, že alespoň někdo pošle. Pokud by jste chtěli tento projekt podpořit, dejte si na blog tento nebo tento boxík.
Může sloužit i jako propagace narozeninových soutěží.

Další pitomá ale potřebná kontrola affiliates

4. listopadu 2012 v 19:30 | Vikdla♥Dlavik
S tím že jsem se rozhodla neskončit a vrátit se se pojí i Kontrola Affiliates, která ale není na to abych zjistila "jak poslušní jste a jak obíháte :-D", ale abych věděla, kdo stále mím affs chce zůstat a být. Můžou se zapisovat i nové blogy. Skupiny se nemění. Byla bych ráda, kdyby jste napsali i ti, kteří již nechtějí, že ne, ať v tom potom nemám zmatek. Děkuji moc.
Staří a stálí affiliates napíší:
1.) Jméno a blog
2.) Proč chtějí affiliates zůstat
3.) Co by tu chtěli vidět po obnově blogu (nepiště nový layout a tak, to vše bude, něco nového)
Noví affiliates:
1.) Jméno a blog
2.) O čem máš blog
3.) Jak dlouho ho máš
4.) Co máš na Taylor Swift ráda
Pravidla:
•Když navštívíš můj blog nech komentář, nesmý být ale typu "Ahoj, obíhám". Musí být k tématu.
• Obíhej alespoň 1x týdně
• Dej si odkaz na můj blog do menu - dám si tě tam také
• Když se rozhodnu, můžu udělat kontrolu a pokud s tebou budou problémy, můžu tě vymazat

Vracím se!

4. listopadu 2012 v 14:05 | Vikdla♥Dlavik
Vracím se na blog! Ano. Dopřidám nějaké novinky a snad bude i nový layout od úžasné grafičky Tess z whiplash-art.blog.cz.
Ještě zapojila jsem se do SGCu Romi na r-graphic.blog.cz a dostala jsem diplom. moc děkuji.
Teď ale jaksi nemám čas, jdeme na výstavu, takže až se vrátím, vše dodělám Mrkající

Hledám spoluadminku

30. října 2012 v 16:45 | Vikdla♥Dlavik
Jelikož je kolem alba hodně novinek ,sama to prostě nestíhám. Škola je vzdy na prvním místě a nnechci taky u počítače sedět do noci, takže by si práci na blogu chtěla s někým rozložit. Možná bych vzala jednu nebo dvě spoluadminky. Ale byli by tu nějaké podmínky. Jestli se vůbec někdo přihlásí a já někoho vyberu, blog by se znovu obnovil a doplnili by chom i staré novinky.
Pravidla:
- Nesmíš změnit heslo!
- O změně laytu se se mnou poradíš (jinak nebojte, tenhle tu nebudu napořád, mám už měsíc objednaný u jiné grafičky, tak až příjdu nějak na řadu, tak tu bude jistě nádherný)
- Musíš mít nějakou zkušenost na blogu
- Potřeba trocha znalostí jazyka, ale já sama píšu blbosti, takže to jen okrajově
- Jestli jsi přečetla pravidla tak dole do přihlášky až se tě na to zeptám, napiš odpověď velkými písmeny
- Budu mít hlavní slovo
- Budeš na blog něco přidávat
- Můžeš si třeba něco pozměnit, ale celé to tu přehazovat nebudeš, pouze po dohodě se mnou
- Byla bych ráda, kdyby jsi měla nějaký základní grafické program, třeba když je potřeba dodělat takováta úvodní fotka co dávám, ale zas tolik není potřeba :)

Přihláška:
Údaje s * vyplň taky, ostatní jestli to sem nechceš psát mi pošli na email vikda@seznam.cz
1.*) Přezdívka, jak se budeš podepisovat na blogu
2.*) Máš nějaký jiný blog, uveď
3.) Jak dlouhou a jak dobrou máš zkušenost s blogem.cz?
4.*) Email na který chodíš
5.) Jiný kontakt
6.) Jak často a jak moc by jsi mi pomáhala s blogem?
7.) Souhlasíš s pravidly?

Info

7. října 2012 v 12:03 | Vikdla♥Dlavik
Zachvíli doplním další novinky, omlouvám se, že jsem to neuděla v týdnu, vysvětlým potom.
Konec/ Nová spoluadminka ???
Nevím, poslední dobou nemám na blog ani chvilinku času a baví mě to čím dál méně. První větu jsem psala kolem dvanácté, když jsem se dokonpala doplnit novinky, ale vůbec se mi nechtělo a pak jsem musela hned jít číst knížku, takže jsem to nestihla. Prostě pořád přemýšlím, jestli blog nezrušit. Druhá altermativa by byla, že bych příjmula spoluadminku. Chtěl by někdo? Napiště do komentáře, pokud by měl někdo ochotu mi tu pomáhat. Asu by musel mít zkušenosti s blogem a nějaké znalosti češtiny, aby nenaspal: Verliba nebo tak, ale jinak hlavní podmínkou je mít rád Taylor a mít trochu času. Myslím, že kdyby mě někdo poháněl dopředu, více by mě to zase bavilo, ale sama na to prostě nestačím. Kolem nového alba je tolik novinek. Za ten týden jich tu nemám asi 40. HRŮZA JEN POMYSLET NA PŘIDÁVÁNÍ.
Pro Affiliates:
Taky bych se chtěla omluvit affs a poprosit, aby mě až do odlování vynechali z kontrol a obíhání. Nemůsí tím pádem sem chodit ani oni, kdyby se blog rozjel, napíšu. Ale ještě mě ulpně prosím neodepisujte. Děkuji

Rozvrhy s Taylor

1. září 2012 v 20:30 | Vikdla♥Dlavik
Vyrobila jsem pro vás do školy pár rozvrhů. Další ještě možná přidám zítra. Snad nějaký využijete. V celém článku je máte zobrazené ve velké.
abhjkhvx adjs7VXw acollbkY adtz1zcx achSNB6J adb4BsIs abgdNzzE abuKlwEt aclRBFyz
PS: Kdyby jste chtěli vyrobit rozvrh s někým jiným než s Taylor, tak mi napiště do komentářů, pošle fotku a já vám ho vyrobím.
Vyráběla jsem také s Hunger Games pro Mary. Můžete je táké použít.
acjH4e3u abvE6pR7 acb6wXSm adqRF1qE aciXDnnK acvgFZJX

Neaktivita

24. srpna 2012 v 21:23 | Vikdla♥Dlavik
Omlouvám se, že teď nepřidávám moc novinek, ale snažím si užít konec prázdnin a přes den nejsem doma. Večer se mi už nechce přidávat, tak to potom dělám nějaký den vše nejednou a ani to vše třeba nestihnu. Affs se ale snažím obíhyt a k sister site se koukám skoro každý den. Tak se tedy omlouvám, jen aby jstte to vědděli.

Nesnáším nadpisy

4. srpna 2012 v 11:42 | Vikdla♥Dlavik
Chtěla jsem se vám omluvit, že dnes nebudou žádné novinky, protože mi nejde zobrzit ta stránka, na které to hledám. Ještě jsem chtěla napsat, že tady nebudu od pondělí asi do středy. Možná přednastavým nějaké ty obrázky nebo blbůstky.
Edit 6.8.: Takže ke všemu stěstí včera nám nešel internet. Nemohla jsem tak ani nic přednastavit. Ale stránka už jde, takže jsem se o novinkách informovala hlavně já. Nejzajímavější je, že Taylor natáčí nový videoklip. Takže myslím, že přijedeme tak ve středu odpoledne, tak vše přidám.
Edit 8.8.: Jsem doma, ale novivky se mi ještě přidávat nechtějí. Udělám to snad zítra.

Lyric

29. července 2012 v 13:56 | Vikdla♥Dlavik
Ahoj, kromě té fotky se dneska žádné novinky neobělivili, včera sice ano, ale jsou takové nepodstatné, přidám je někdy jindy. Tak jsem si řekla, že trochu doplním lyric-centrum. No, dodělala jsem celé Fearless a i Deluce Edition, pár jiných songů (Valentýn, Crazier, Both of Us, Hunger games) a půlku Taylor Swift. Jinak Speak Now už mám dávno celé hotové. Takže pokud si chcete něco přečíst, klikněte na layoutu na odkaz lyric-centrum. Jinak PNG dělala Maybelline. Snad vám to teda nevadí (myslím ty novinky).

Info

3. června 2012 v 20:32 | Vikdla♥Dlavik
Je ještě hodně novinek, ale nechám si to na zítra. Omlouvám se, že jsem ještě neoběhla Affs, vynahradím vám to. Jinak výlet byl super, ale pořád prčelo, vše bylo mokré...
Bkend je můj, je to ten co jsem slibovala že přednastavím, nedostala jsem se k tomu, omlouvám se.
Jinak, prosím hlasujte pro mě ZDE a ZDE - oboje pro Taylor Swift. Ráda oplatím.
Dále také nezapomeňte hlasovat pro TS v Teen Choice Awards.
Ještě, přští týden v sobotu dávají na Nově film "Dopisy pro Julii" v hlavní roli s Amandou Syeferd. Ale proš to píšu. Hrají tam písničku Love Story od Tay a je to kouzelné. Já jsem si ten film asi před měsícem stáhla a když jsem slyšela známou melodii, uplně jsem se rozzářila.

Pozastavení do soboty

30. května 2012 v 21:23 | Vikdla♥Dlavik
Zítra jedu na školní výlet až do soboty, takže pozastavuji. Jedeme pod stan do kempu a jelikož má být zima, tak to bude drsné. Novinky přednastavovat nebudu, žádné nejsou. Přednastavím pouze možná jeden blend s Tay, která jsem dělala na pátek. Tak si to tu užijte a až se vrátím, vše dopřidám.
Vikdla♥Dlavik
PNG by: Maybelline
 
 

Reklama