Únor 2013

Radikální změna

3. února 2013 v 11:45 | Adell |  Info o blogu
Radikální změna.
Tohle bude pro většinu stálých návštěvníků veliký šok. Dnes ráno jsem se domluvila s adminem stránky http://taylorswiftie.blog.cz/, jestli bych mu mohla dělat druhou adminku a on souhlasil. Tata stránka je pro mě úžasná, ale nemá ten správný název. Byla to zkušební stránka dvou kamarádek, podle toho ten název. Vik (Viki) Dla (Adla - já). Dlavik je to opačně. Má skoro tři roky, to je úžasné, ne? Ale i pro to nelze moc předělat na fanstránku. Navíc jsem v devítce a budu dělat příjmačky na gymnázium a musím se více věnovat škole. ( I když vysvědčení dopadlo úžasně, nakonec samé jedničky, jsem to ale šprtka, že?) Abych to zkrátila a nechodila kolem horké kaše.
Tento blog pozastavím a novinky budu přidávat tam. Uvidím jak to půjde, jestli se neschodneme, jsem ihned zpět. Ale změna je život.
Affiliates:
Omlouvám se, ale neberu vás sebou všechny. Tam už jich je docela hodně a přece jenom vyznat se v tom by bylo hrozné. Kdo chce, napiště se do náběru na novém blogu. Jinak, myslím, že se k vám budu i nadále chodit dívat, zatím si mě prosím nemažte, dejte si tento blog někam, kde to jednou budeme moci zase najít. Tyto blogy bych si ráda, pokud vám to nevadí, vzala s sebou hned. Romi, Tess a Januš. Natka a Pigging.. a Sisi tam jsi jsou zapsané.

Nové fotky pro Elle Canada, NPR a El Hormiguero

3. února 2013 v 10:00 | Vikdla♥Dlavik |  G - Photoshoot
Objevili se další fotky z focení pro Kanadské vydání časopisu Elle pro prosinec 2012. Jsou naprosto dokonalé!
004.jpg 005.jpg 006.jpg 007.jpg
008.jpg 009.jpg 010.jpg 011.jpg¨
Dále se objevila ještě jedna fotka z NPR All Considered rozhovoru.
002.jpg
Všechny fotky jsou zatím dobužel v malé kvalitě.
Další fotka je krásně bláznivá pro El Hormiguero. Není ani z photoshootu, ale stejně♥
005.jpg

POTM na měsíc březen 2013

1. února 2013 v 13:00 | Vikdla♥Dlavik |  Photo of the month
S konce měsíce nové hlasování! Vyhrála to fotka č. 2. Tento make-up se mi také nejvíce líbí. Tento měsíc jsem opět vybírala fotky bez zaměření, pouze tak, aby byli krásné a chci vidět, jakou si vyberete.
Výtězná fotka:

Behind the Scene of Trouble

1. února 2013 v 8:19 | Vikdla♥Dlavik |  N - Music/Project
Objevili se tři videa z natáčení videoklipu "I Knew You Were Trouble". Jsou naprosto dokonalé! Můžete si je pustit ZDE. Vážně vám to doporučuji.
Edit 3.1: Video se již objevilo i na youtube.
Scany:
002.jpg 004.jpg 010.jpg 028.jpg 040.jpg 114.jpg