Září 2012

Nic není potvrzeno

30. září 2012 v 13:20 | Vikdla♥Dlavik |  N - Interviews
Nedávno několik amerických stránek potvrzovalo, že Taylor Swift bude v obsazení filmu Girls Like Us jako folková zpěvačka Joni Mitchell, ale žádná oficiální prohlášení ještě Taylor nemá ani Taylor. Country Weekly se podařilo mluvit s Taylor o stejné otázce a ona popírala svou přítomnost vo obsazení filmu a řekla, že ještě nic není potvrzeno, zatím.
"Vlastně, nebylo to potvrzeno. Opravdu jsem neuzavřela smlouvu na natočení filmu. Nikdy nechci mluvit o něčem, dokud to není konečné. Ráda bych vyprávěla tento příběh. To by bylo úžasné. Měla zajímavý charakter, byla fascinující, neuvěřitelně chytrá a nádherná interpretka, ale nic není v tomto okamžiku ještě potvrzeno".
Tímto se tedy ještě omlouvám za chybnou informaci, že je to stoprocentní.

Marie Claire - obálka, photoshoot

29. září 2012 v 20:24 | Vikdla♥Dlavik |  G - Magazine Scans
Taylor bude na obálce listopadového čísla Marie Claire.
Byl k tomu nafocen i speciální photoshhot. Objevilo se video z focení.

Taylor bude hrát ve filmu Girls Like Us

28. září 2012 v 12:54 | Vikdla♥Dlavik |  N - Music/Project
V úterý bylo oficiálně potvrzeno, že Taylor ztvární roli Joni Mitchell ve filmu Girls Like Us, který vypráví příběh o třech zpěvačkách: Joni Mitchell, Carly Simon a Carole King. Film bude točený podle stejnojmené knížky od Sheily Weller.
Kniha je úžasná a vypráví pohled a drby o životě a kariéře každé z umělkyň. Všechny tři zpěvačky pocházejí z doby, kdy ženy byly ještě viděny jako ženy v domácnosti naboso, těhotné a v kuchyni. Kniha, účtovaná jako "úderník generace", při pokusech o navázání tečky svých kariér, bitvy bojovat profesionálně a měnit sociální časy a na druhé straně je tam dost názar na chlapce, muže, sex, špatné manželství a špatné vztahy.
Dá se předpokládat, že Taylor bude hodně zpívat a bude nahraný i sountrack k filmu. Spisovatelka knížky Sheily Weller si Taylor jako Joni představovala, protože se nadaná, hubená, vysoká, štíhlá a má dlohé blonďaté vlasy.

Begin Again Full Song

28. září 2012 v 12:29 | Vikdla♥Dlavik |  N - Music/Project
Velmi opožděně vám přináším novou píseň od Taylor Begin Again. Je to typické country. Měl by to prý být sing číslo dvě. Recenze na tuto píseň jsou výborné, Taylor zde oslovuje více lidí než jen teenegery a tím se i velmi posouvá v její schopnosti psát písně. Objevil se i obal k písni. Je dokonalý!
001.jpg 010.jpg

Magazine Scans - Capricho

28. září 2012 v 12:15 | Vikdla♥Dlavik |  G - Magazine Scans
Objevili se sceny Brazilského časopisu Capricho, kde je Taylorna titulce. Také tvoří speciální záříjnovou přílohu Toda Teen o líčení.
001.jpg 002.jpg 003.jpg 004.jpg 005.jpg 006.jpg
Toda Teen
001.jpg 002.jpg

Begin Again Previe

24. září 2012 v 18:22 | Vikdla♥Dlavik |  N - Music/Project
Již se objevil první previe na novou písničku z alba Red. Píseň se jmenuje Begin Again a je to typické country. Na začátku Taylor vysvětluje něco málo o písni:
"Píseň je o tom, kdy se přenesete přes napjatý vztah a třesete se chůzi po tomto tvrdém povrchu. A zranitelnost, která jde ruku v ruce s tím vším."

Twitter fotky

24. září 2012 v 15:12 | Vikdla♥Dlavik |  N - Twiiter
Taylor ještě v nedávné době přidala dvě fotky na twitter. K té první napsala, že je v skvělé restauraci.
098.jpg 099.jpg

Rozhovor pro Rolling Stone

24. září 2012 v 14:48 | Vikdla♥Dlavik |  N - Interviews
Během svého vystoupení na hudební iHeart Radio festivalu v Las Vegas tento víkend Taylor Swift nebyla zcela připravena předvést materiál z chystaného alba Red, které vyjde 22.října. Ale už se blíží. "Chci, aby byli odhaleny písně jedena po druhé" řekl Swift Rolling Stone před vystoupením. "Od tohoto týdne začnu odhalovat novou hudbu" Vždy v pondělí se odhalí 30-sekundový úryvek z nové písně v Good Morning America a v úterý bude píseň k dispozici na iTunes. Ale Swift nechce prozradit celé album před jeho bydáním. "Opravdu chci aby tam bylo několik překvapení až když to nakonec vyjde, některé spolupráce, o kterých jsme nemluvili a některé písně, které jsou přesně to, co dělá tohle album unikátní." Má také nějaké představy o turné příští rok pro Red, které už plánuje. "Když napíšu píseň, první věc, na kterou myslím je zpráva osobě, která ji bude poslouchat. Co si bude myslet, když ji uslyší? .Druhá věc je jako Oooh, jak se bude hrát na pódiu? Jaké bude osvětlení? Co kostýmy? Vizuální část příběhu ke mně přicházíke opravdu velmi rychle po složení." Na albu jsou prý i některé písně, které vizuálně vynikají, když si představí komponenty. "Je to píseň s názvem "Holy Ground", ze které jsem velmi nadšená, Jeff Bhasker ji produkoval. Je tu píseň s názvem "I Knew You Were Trouble", kterou jsem napsala s Maxem Martinem a Shellback, z ní jsem ohromená".

Begin Again

24. září 2012 v 14:20 | Vikdla♥Dlavik |  N - Twiiter
Taylor Swift použila svůj Twitter aby oznámila název písně, která bude propuštěná dnes v americe během ranní americké show "Good Morning America" ​​.
"Takže ... Pokud chcete, můžete slyšet náhled mé nové písně "Begin Again" z mého nového alba # RED na zítra ráno GMA! Nadšená!"
Je třeba připomenout, že "Začít znovu" bude v prodeji od 0:00 (US času) na iTunes. Chcete slyšet píseň?

iHeartRadio Music Festival 2012

23. září 2012 v 19:53 | Vikdla♥Dlavik |  G - Appearances (akce, vystoupení)
Taylor hrála minulou noc na festivalu iHeartradio Music v Las Vegas. Vypadala dokonale. Ve videu zpívá několik písniček, celkem je to 30 minutové. Zatím jsem na začátku, dlouho se to načítá, ale první je Sparks Fly. Dám vám sem vždy jen pár fotek, kliknutím na první se dostanete do celé galerie.
Backstage: 14
001.jpg 002.jpg 003.jpg 010.jpg 008.jpg 014.jpg
Elvis Doran broadcastroom: 23
002.jpg 004.jpg 005.jpg 017.jpg 022.jpg 023.jpg
Tisková konference: 26
002.jpg 008.jpg 010.jpg 023.jpg 016.jpg 019.jpg
Vystoupení: 105
010.jpg 016.jpg 001.jpg 018.jpg 023.jpg 033.jpg
034.jpg 054.jpg 065.jpg 072.jpg 080.jpg 094.jpg
Vystoupení:

Countdown (4 nové písně každé úterý)

23. září 2012 v 12:47 | Vikdla♥Dlavik |  N - Music/Project
Čekání na nové album Taylor Swift "Red" se již blíží ke konci! Taylor oznámila, že příští týden už začne odpočítávání na album v on-line obchodě na iTunes . Pro ty, kteří si nepamatují, odpočítávání (Countdown) z iTunes každý týden před vydáním alba se uvede nový song do prodeje. Stejný systém byl použit s "Fearless" a "Speak Now". Všechny 4 písně se uvolní až po oficiálním vydání alba. Podívejte se na datum vydání:
25.září
2.října
9.října
16.října
22.října (Album Release)
Den před vydáním každé skladby bude vydána v rámci programu amerického "Good Morning America" ​​náhled 30. sekundové ukázky. To znamená, že píseň budeme slyšet v pondělí v GMA a v úterý píseň bude k dispozici na iTunes , již od příštího týdne. Nebyly zveřejněny názvy písní, ale brzy bude kompletní albumový tracklist oznámen v tisku.

Upoutávka na 10. řadu Ellen

21. září 2012 v 15:47 | Vikdla♥Dlavik |  N -other news
K 10. sézoně Ellen natočila Ellen upoutávky a my jsme už části s Taylor viděli. Teď se ale odvisílalo celé jedno video s Jennifer Aniston a naší Swift. Je dokonalé. Zase si dělala srandu z Covergirl a z toho, jak se Taylor snadno vyleká.

Mine v Glee (2)

21. září 2012 v 15:38 | Vikdla♥Dlavik |  N -other news
Čtvrtý ročník seriálu Glee nedávno debutoval ve Spojených státech a přinesl více novinek a "coverů" slavných písní. Bylo oznámeno, že ve 4. epizodě titulované "Break Up" bude Taylořin hit "Mine". Postava/herec bude hrát píseň a zdá se, že epizoda bude velmi dramatická a romantická. 0Epizoda se bude vysílat v USA 4. října.

Nová fotka na instagramu z BR

20. září 2012 v 16:04 | Vikdla♥Dlavik |  N - Twiiter
Taylor nedávno přidala na twitter fotku pořízenou v při jejím třídenním pobytu v Brazílii. Je z hotelového balkónu a je dokonalá. Napsala k ní.
"Deštivý den. Chybí mi Brazílie"
Klikněte pro zobrazení původního (velkeho) obrazku

Hanson - Cover WANEGBT

20. září 2012 v 15:58 | Vikdla♥Dlavik |  N -other news
Kapela Hanson, tři bratři, kteří byli úspěšní v 90. letech udělali Cover na Taylořinům singl "We Are Never Ever Getting Back Together" při programu v australském rádiu tento týden. Podívejte se na přehrávač níže:

Obálka časopisu Caprocho

20. září 2012 v 15:55 | Vikdla♥Dlavik |  G - Magazine Scans
Taylor bude na obálce dalšího čísla časopisu Capricho, Brazilského teen časopisu a budou tam články o její návštěvě Brazílie. Fotografie vypadá že je použita ze snímků pro album Red.
Klikněte pro zobrazení původního obrázku

Rozhovory v Brazílii

20. září 2012 v 15:52 | Vikdla♥Dlavik |  N - Interviews
Během Taylořiného pobytu v Brazílii udělala několik rozhovorů pro různé pořady a televize (například s moderátorem Marcosem Mionem nemo s MTV, ...)
"Mais Voce"
Rozhovor ZDE
Screen Captures ZDE
"Legendários"
Rozhovor ZDE
"MTV Brazil - part 1"
Rozhovor ZDE
Screen Captures ZDE
"Capricho"
Rozhovor ZDE
Sceen Captures ZDE

MTV Europe Music Awards Nominace

17. září 2012 v 18:53 | Vikdla♥Dlavik |  N - Nominated/Winner
Dnes byli zveřejněny nominace pro každoroční MTV Europe Music Awards (EMA). Swift získala 5 nominací a je druhá nejvíce nominovaná, pouze Rihanna s 6 nominacemi má o jednu více. Podívejte se a hlasujte ZDE. Jen klikněte na VOTE a je to hned. Všechny nominece máte na jedné stránce! Tak vás prosím, mohla by totiž přijet do Evropy! Je to vždy úžasný pocit, když je třeba jen s hodinovým posunem od nás.
Best Female: Rihanna; Katy Perry; P!nk; Taylor Swift; Nicki Minaj
Best Pop: Justin Bieber; No Doubt; Katy Perry; Taylor Swift; Rihanna
Best Live: Taylor Swift; Lady Gaga; Jay-Z & Kanye West; Green Day; Muse
Best Look: Nicki Minaj; Rihanna; Taylor Swift; Jack White; A$AP Rocky
Best World Stage: Taylor Swift; Lady Gaga; Jay-Z & Kanye West; Green Day; Muse

Live na Letterman pro Red

17. září 2012 v 18:43 | Vikdla♥Dlavik |  N - Music/Project
Dne 23. října bude Taylor Swift v rádiu u Ed Sullivan Theatre a bude předvádět písničky ze svého nového alba Red a bude mluvit o vystoupení pro Live na Letterman. Američtí fanoušci budou mít možnost podílet se na propagaci a vyhrát výlet a sledovat vystoupení v New Yorku. Taylor již vystupovala v roce 2010 se svým albem speak Now.

Read Every Day

17. září 2012 v 18:37 | Vikdla♥Dlavik |  N - Music/Project
Dne 24. října se Taylor Swift bude podílet na živém webchatu s učiteli a spolupracovníci organizace American Scholastic na projektu, jež má za cíl více čtení ve školách. Webchat "Čtěte si teď s Taylor Swift" je součástí kampaně "Read Every Day" na podporu, význam a hodnotu čtení kvůli úspěšnému životu ve všech aspektech dítěte a dospívajícího. V případě, že bude Taylor odpovídat na otázku "Kde čtení pomotlo jí?" může říct, že jí literatura pomohla stát se úspěšnou skladatelkou. Koneckonců, ona bude zpívat i nové písně ze svého nového alba "Red", které bude zveřejněno o dva dny dříve. Pouze učitelé a školy zapsané na internetových stránkách Scholastic se mohou podílet na živém webchatu a ptát se Taylor.

Red bude nepředvídatelné

17. září 2012 v 18:31 | Vikdla♥Dlavik |  N -other news
Už je to jen něco málo přes měsíc a bude zahájen oficiální prodej čtvrtého studiového alba "Red". Některé americké obchody na svých internetových stránkách již zahájili předprodej CD. Mezi tyto obchody patří Barnes & Noble , která poskytla více informací o skladbách na CD:
Pro čtvrté album Red, country-pop superstar Taylor Swift je to určitě pohyb směrem k popu. Nikde to není jasnější než první singl "We Are Never Ever Getting Back Together", kterou produkoval pop powerhouse Max Martin, který nemá jen velké jméno jako spolupracovník na Red. Wi pomáhal s psaním i kusu alba 21od Adele. Další kdo s ní spolupracoval byl Butch Walker , Mark Foster z Foster The People a zpěvák/skladatel Lori McKenna, který zajistil, že každý pouluchač Red bude překvapen nejvíce předvídatelných albem od Swift doposud.

Brazil 13.9.2012

17. září 2012 v 17:47 | Vikdla♥Dlavik |  G - Appearances (akce, vystoupení)
Ještě tu nemám to nejduležitější z Brazílie a to vystoupení ze dne 13.září. Taylor tam vystupovala vůbec poprvé. Na večer Taylor a její celá skupina předvedla krádké vystoupení v Citibank Hall v Rio de Janeiru pro fanoušky a hosty. Taylor byla velmi šťastná a dojemná s přízní k brazilským fanouškům. Celkem zpívala sedm písní. Poslední Long Live zpívala Portugalsky (úřední jazyk BR) s Paulou Fernandes, která si ji takhle přepsala. I když Taylor spíše hrála na kytaru, protože Portugalsky neumí. Mezi písničkama se Taylor ale odvážila říct pár slov v portugalštině jako "Hej, Brazílie?" a "Brazílie, miluji tě". Podívejte se co všechno zazpívali:
1. Sparks Fly
2. You Belong With Me
3. Mean
4. Love Story
5. Fifteen
6. We Are Never Ever Getting Back Together
7. Long Live (Paula Fernandes)
002.jpg 003.jpg 005.jpg 008.jpg 013.jpg 016.jpg
017.jpg 019.jpg 028.jpg 034.jpg 060.jpg 100.jpg
167.jpg 158.jpg 133.jpg 119.jpg 105.jpg 076.jpg
S Paulou:
086.jpg 004.jpg 068.jpg
Videa:
"Eu Amo o Brasil!" (Taylořin Portugalský pozdrav)


J-14 Charts

16. září 2012 v 16:42 | Vikdla♥Dlavik |  N - Charts
Každý rok, časopis J-14 pořádá na svých internetových stránkách anketu mezi čtenáři o nejlepšího umělce, film, seriál, knihu, hudbu a osobnosti z internetu. Tento rok byla Taylor nominována v 9. kategoriích:
Iconic Singer
Iconic Song - We Are Never Ever Getting Back Together
Iconic Heart [Volunteer/Do Good Work] - Music education/Childhood cancer awareness
Iconic Trendsetter
Iconic Female Star
Icon of the Year
Iconic Music Video - We Are Never Ever Getting Back Together
Iconic YouTube Video - Sophia Grace & Rosie Do Tea with Taylor Swift
Iconic Kiss - Taylor Swift & Conor Kennedy in Hyannis Port, MA
Chcete-li hlasovat, klikněte sem a vyberte požadovanou kategorii. Výsledky se objeví v prosincovém čísle časopisu na stáncích v USA.

S fanoušky 13.9. v BR

16. září 2012 v 16:32 | Vikdla♥Dlavik |  G - Candids
13.9. v Rio de Janeiru se Taylor setkala s pár fanoušky kteří měli možnost se ní vyfotit něž začala show. Objevilo se spoustu fotek, tak se na ně koukněte kliknutím na první z těch, co vám sem dávám.
002.jpg 004.jpg 012.jpg 018.jpg 054.jpg 028.jpg

Před odletem s fanoušky 14.9., odlet, viddy

16. září 2012 v 16:26 | Vikdla♥Dlavik |  G - Candids
Ještě před odchodem na letiště se Taylor znova setkala před hotelem s fanoušky.
001.jpg 003.jpg 009.jpg 013.jpg 014.jpg 017.jpg
Potom ještě zastihli Taylor na mezinárodním letišti.
001.jpg 002.jpg 004.jpg 006.jpg 010.jpg 007.jpg
Taylor z tohoto okamžiku i dala na Vidy nové video. Koukněte se na něj ZDE

Na večeři v Rio De Janero

16. září 2012 v 16:04 | Vikdla♥Dlavik |  G - Candids
Po zavedení se u publika asi 1000 lidí v Citibank Hall, Taylor Swift a její mamka byli chyceni jak přijíždí k restauraci v Barra da Tijuca, kde se navečeřela se zpěvačkou Paulou Fernandes.
Podívejte se na fotky.
001.jpg 002.jpg 003.jpg 004.jpg 005.jpg
Taylor se ještě před restaurací vyfotila s nějakými fanoušky, kteří měli ohromné štěstí.
006.jpg 007.jpg

Setkání s fanoušky v Brazílii

16. září 2012 v 16:00 | Vikdla♥Dlavik |  G - Candids
Před odchodem z Citibank Hall udělala Taylor zvukovou zkoušku a setkala se fanoušky, kteří byli mimo hotel Sofitel v Rio de Janeiru.
001.jpg003.jpg 005.jpg 006.jpg 012.jpg 017.jpg
019.jpg 022.jpg 021.jpg 023.jpg 026.jpg 028.jpg
Video:

RIO DE JANEIRO TISKOVÁ KONFERENCE

16. září 2012 v 15:35 | Vikdla♥Dlavik |  G - Appearances (akce, vystoupení)
Taylor byla v Brazílii a v hotelu Sofitel kde byli Taylor a její tým ubytovaní se konala propagační tisková konference k albu "Red". Country zpěvačka obdržela zlatou plaketu za prodej CD/DVD "Speak Now World Tour Live", kterého se prodalo téměř 20 000 kopií od svého vydání. Po několika otázkách Taylor ukázala její "fofisse" a setkala se s fanoušky.
001.jpg 003.jpg 007.jpg 012.jpg 015.jpg 017.jpg
Rozhovor:
- Proč název CD je Red?
- Red je velmi intenzivní barva vášně.
- Proč jste nahrávala hudbu s Edem Sheeranem?
- Stala jsem se jeho velkým obdivovatelem, když jsem slyšela jeho hudbu v Austrálii. Složení vznikl proto, že přišel do styku s mým týmem. Bylo to fantastické.
- Chcete zpívat píseň "Ronan" v show?
- Je to velmi smutná písnička a když jí zpívám, tak je mi smutno. Pravděpodobně ji tam nebudu zpívat.
- S jakým zpěvákem by jsite chtěla zpívat?
- Upřímně, s Edem Sheeran. Jsem nadšená, že budu zpívat duet s ním na disku CD-ROM.
- Vybíráte si sama své oblečení, nebo máme osobní stylistku?
- Oboje. Mám stylistu, který mi přináší spoustu oblečení a já si vybírám to, co se mi líbí. Zná mě velmi dobře.
- Jaké změny jste udělala jako umělkyně od svého prvního alba?
- Udělal jsem spoustu experimentů s mou hudbou a doufám, že jsem jako dospělá umělkyně.
- Co jste udělala nového na albu Red? Co můžeme očekávat ve zvuku?
- Zvuk je jiný než dřív. Měla jsem mnoho zaměstnanců, které to výrazně ovlivnili.
- Setkala jste se s Paulou Fernandes? (Brazilská zpvěčka)
- Já vím, že se setkám s ní dnes.
- Jaké to pro vás bylo pracovat s jinými skladateli na tomto albu narozdíl od předchozího?
- Je to jiný proces. Toto album je rozdílné od všeho, co jsem udělala předtím. Tentokrát jsem pracoval se zaměstnanci a nechala je skutečně ovlivnit zvuk alba. Při práci s různými lidmy jsem se dozvěděla o jejich stylu. Jako umělkyně jsem experimentoval více i s mým zvukem a zaměřila jsem se více na text a při troše štěstí, doufám, že jsem dospělejší a vyvinula jsem se hudebně.
- Co si myslíte o Brazílii?
- Divím se, že fanoušci jsou tak úžasní, stojí před hotelem a křičí písně.
- Jak se vám líbilo být zvolena Ženou roku?
- Wonderful, fantastické, čest, něco, na co jsem hrdá.
- Co si myslíte o "Long Live" zpívané v portugalštině?
- Je to krásný zvuk pro mně když jí fanoušci zpívají v portugalštině. Jsem nadšená, že ji můžu zpívat s Paulou.
- Co si myslíte o Rio de Janeiro?
- Město je krásné. Miluji hory a mám zde krásný výhled na oceán z mého pokoje, ale zatím jsem měla čas jen na spaní. Rád bych se sem vrátit na turné, protože fanoušci jsou velmi vášniví a skandální, vidím, jak se chovají mimo můj hotelu. Myslím, že by byli rádi. Jsou fantastičtí, šílení a úžasní! Co mě překvapilo nejvíc je to, jak jsou trpělivý. Utábořili se na prahu a když jsem přišla křičela texty mých písní. Být přivítáni tímto způsobem je velmi krásné.
- Co si myslíte o brazilských fanoušcích?
- Fantastičtí, šílení a nádherní.
- Co jste myslela písní "We Are Never Ever Getting Back Together?"
- Je to o tom, když jste ve špatném vztahu a dáte ruce nahoru a není vám to jedno.

WANEGBT zpátky na vrcholu

13. září 2012 v 20:06 | Vikdla♥Dlavik |  N - Charts
Nový singl od Taylor "We Are Never Ever Getting Back Together" spadl z 1. na 2. místo minulý týden v největším žebříčku US Billboard Hot 100. Byla sesazena "Whistle" od rapera Flo Rida, ale tento týden se tam Taylor vrátila! Kromě znovudobytí vrcholu s "Never" Taylor také přinesla "Ronan" . S méně než týdením vydáním zahajuje "Ronan" debutování na 16. místo za prodej 211 000 stažení. "Never" i "Ronan" se také se objeví v horní části Digital Songs grafu na 1. a 2. místě, resp. s návratem "Never" na 1. místo Taylor udělala další rekord. "We Are Never Ever Getting Back Together" se stala country písní s většinou týdnů na vrcholu přehlídky od roku 1980!

Red Deluxe Edition

13. září 2012 v 19:58 | Vikdla♥Dlavik |  N - Music/Project
Taylořino nové album "Red" má naplánované vydání 22. října a Taylor nedávno odhalila, že ve standardní verzi alba bude 16. skladeb, ale jako "Speak Now", "Red" bude mít také luxusní verzi (Deluxe Edition) s větším obsahem písniček a větším obsahem hudby! Tato verze Deluxe bude uvolněna pouze v prodejnách americké Target a má mít i jiný kryt Plus 6 bonusových skladeb. Jsou to další 3 nové songy a 3 remixy z jiných písniček již přítomných ve standardní verzi. Celkem tato verze alba bude mít 22 skladeb! I když to nebylo uvedeno, zdá se, že bude mít také DVD. "V minulých partnerství mezi Taylor a Target bylo nesporně úspěšné a jsme rádi, že začínáme další kapitolu našeho partnerství s vypuštěním 'Red'" řekl John Butcher, viceprezident zábavy na Target. "Taylor píše písně upřímně, emocionálně na základě své osobní zkušenosti. Její hudba je originální a inspirující a naše partnerství bude nabízet ještě více populární hudbu pro Taylořiny fanoušky." Podívejte se na fotku ze zákulisí nahrávání Taylořiny nahrané komerční reklamě pro Cíl. Vypadáto, že bude lítat směrem vzhůru, jako jde její kariéra.
Klikněte pro zobrazení původního (velkeho) obrazku