Srpen 2012

We Are Never Ever Getting Back Together

31. srpna 2012 v 10:08 | Vikdla♥Dlavik |  N - Music/Project
Už se objevil klip na Taylořino nové video We Are Never Ever Getting Back Together a je opravdu takové, jako ho Taylor popisovala. Má v něm mít 5 kostýmů, ale já jich napočátala šast, nevím: pižamo, ke kterému přidá brýle, kostým v kterém je v TV - šaty, červenopuntíčkaté-dole čené šaty, šaty do auta, šaty do "happy day" a záverečné hnědé šaty. Myslím, že nepočítali tu televizi :-D Jinak, jak už jsem psala video je točené na jeden zátah a Taylor měla na převlíkání pouze pár sekund, točilo se to na jednu kameru a je to bez jakývkoliv úprav. Můj nároz na videoklip je dobrý, má i lepší, ale je velmi dobrý.
- Až se video objeví na youtube, tak vám ho sem dám, ale zatím je to v přehrávači, který nebere blog - kliknutím na obrázek se tam tedy dostanete. -

Ptoshoot 2012 v HQ

30. srpna 2012 v 21:38 | Vikdla♥Dlavik |  G - Photoshoot
Konečně se objevili kvalitní a HQ fotky a nádherného photoshhotu InStyle. Již nejsou ani potagované, takže je to výborné. Uložte si je v HQ klavitě *****
003.jpg 004.jpg 005.jpg 007.jpg 008.jpg 009.jpg 010.jpg 011.jpg 012.jpg

Emma Stone o Taylor

30. srpna 2012 v 21:29 | Vikdla♥Dlavik |  N - Interviews
Herečka Emma Stone poskytla nové Intervium pro nějaký časopis a mluvila tam o Taylor Swift, jako jedné z jejích nejlepších přátel.
Crowe: Říkla jsi něco o Taylor Swift. Našel jsem to a je to zajímavé. Říkala jste, že když jste s ní seznámila, uvědomila jste si, že její fanoušci vědí, kým skutečně je - nikdo s nikým neřertuje - a cítila jste, jak Taylor říká, že se vyplácí věřit v její hudbi.
STONE: Skutečně.
Crowe: Jak to funguje pro vás?
STONE: No, Taylor je zpěvačka, která dělá věci svým vlastním jménem a má své vlastní příběhy - její písně a její alba jsou její. Vzhledem k tomu, že jsem interpretovala znaky, v této práci je trochu jiná. Často jsem měla pocit, že lidé přijdou ke mně, protože si myslí, že jsem jako můj charakter a moje postava v "The Lie", nebo proto, že mě viděli v rozhovorech, ale opravdu jsou fanoušci filmu nebo znaku a pocitu ze mě.

Neilovi z 1D se líbí písnička od Taylor

30. srpna 2012 v 21:19 | Vikdla♥Dlavik |  N - Twiiter
One Direction i Taylor Swift se zúčastní ocenění VMA. A zdá se, že mají vzájemný obdiv.
Navečer v pondělí Niall Horan pomáhal se šířením nového singlu od Taylor, We Are Never Ever Getting Back Together a pomocí sociální sítě Twitter ukázal, jak moc se mu ta píseň líbila.
"Jen Been poslechám rádio! @ TaylorSwift nový song je úžasný! Tuuuuuneee"
Tweet byl napsán krátce po oznámení Taylor, že je videoklip We Are Never Ever Getting Back Together vyjde ve čtvrtek 30. září, tedy dnes.

Soles4Souls

30. srpna 2012 v 21:13 | Vikdla♥Dlavik |  G - Otherphotos
Taylor Swift spolu s hvězdami jako Ryan Seacrest, Jimmy Fallon, Chace Crawford, Jessica Simpsonová, Kris Jenner a několika dalšíma celebritama se připojili k Soles4Souls, mezinárodním charitativním společnost, která se zaměruje na boty, které se vydražují pro charitu. Kromě bot se také vydraží 4 výlety na podporu mise která poskytuje boty pro lidi žijící v chudobě. Aukce se bude konat na místě charitativní aukce CharityBuzz.com .
"Pro většinu celebrit jsou boty důležitým odrazem její osobnosti a módního vkusu. Ale pro miliony dospělých a dětí po celém světě jsou boty nutností, jak se chránit před nemocemi ohrožující život, například měchovci" řekl Kevin Goughary, prezident Soles4Souls. "Tato aukce je dokonalým příkladem toho, jak bota od určité osoby může být schopena vyrovnat rozdíl v reálném světě a ve svém životě. "
Podívejte se na darované boty od Taylor:
Taylor vždy dělá něco, co pomůže lidem v nouzi. Proto jí mám tak ráda.

YBWM vs WANEGBT

30. srpna 2012 v 21:04 | Vikdla♥Dlavik |  N -other news
Zdá se, že každý uživatel z World Wide Web již viděl video pro Never, která bude oficiálně propuštěno dnes večer v americe (u nás brzo ráno). Na Twitteru udělali srovnávací z fotografií nového klipu Taylor s videem pro "You Bellong With Me."

We Are Never Ever Getting Back Together : Preview

30. srpna 2012 v 20:45 | Vikdla♥Dlavik |  N - Music/Project
Včera se objevila 14 vteřinová upoutávka na nový klip. Podívejte se a užij te si to. Vipadá to jinak, něž ty ostatní.
Všechny sceny ZDE
004.jpg 009.jpg 011.jpg 016.jpg 018.jpg 021.jpg

Rolling Stone Magazine, RED

30. srpna 2012 v 12:20 | Vikdla♥Dlavik |  N - Interviews
13.září vyjde časopis Rolling Stone a přinese příběh o Taylor Swift a jejím novém směru její kariéře, která je spojená s vydáním svého nového alba " Red " a jejím novým singlem " We Are Never Ever Getting Back Together". Kus článku byl zveřejněněný na internetových stránkách časopisu a k velkému překvapení všech bylo odhaleno i jméno nové písně, které bude k dispozici na albu, je to State of Grace. Přečtěte si celý článek.

Vše o přemiéře klipu WANEGBT

30. srpna 2012 v 12:06 | Vikdla♥Dlavik |  N - action
MTV oznámila, že Taylor Swift bude debutovat s jejím novým videoklipem dnes ve čtvrtek (30) ve 20:49 (amerického času) na kanálech MTV a CMT . Velmi očekávaný hudební videoklip pro "We Are Never Ever Getting Back Together" bude debutovat ve speciálním "MTV First: Taylor Swift". Příští týden bude Taylor vystupovat živě na hudebním předávání cen MTV Awards 2012. Bude to přesněji ve čtvrtek 6. září ve 21hodin (amerického času) v Staples Center v Los Angeles, Kalifornie. Během "MTV First: Taylor Swift" bude sedět s Sway Calloway, reportérem MTV News při premiéře klipu a brzy poté s reportérem udělá 15-minutové intervium, kde bude hovořit o svém albu, nadcházejícím vystoupením na VMA a o vyprávění VH1 a dalších věcech. Ve 21 hodin bude hudební video pro WANEGBT debutovat na internetu na stránkách MTV.com, VH1.com a CMT.com. Dříve ten samý večer se ještě bude vysílat na kanálu Country CMT speciální půlhodinová nahrávka s Taylor a moderátorkou Katie Cook, Evanem Farmerem a některými fanoušky ve studiu o budou hovořit o novém singlu. Druhý den ráno, Big Morning Buzz Live bude VH1 upozornovat na debut klipu. Video bude mít premiéru na odpočítávání na začátek VH1 20 v sobotu 1. září. Video pro "Never" režíroval Declan Whitebloom, stejný režisér videoklipů "Ours a Mean" a video bylo natočeno v jednom nepřetržitém záběru s jednou kamerou a bez úprav! Taylor použila pět různých kostýmů v průběhu klipu, který trvá 3:11 minut. Dále se objevila jedna propagační fotografie z rozhovoru pro MTV.

5 písní o rozchodu, 10 písní o milencích

30. srpna 2012 v 11:50 | Vikdla♥Dlavik |  N -other news
Víme, že mnoho z písní Taylor odráží její vlastní radosti a frustrace s předešlých vztahů. Některé z její písní o rozchodu byly vybrány do Top 5, která zahrnuje inspiraci, styl a hudební videa. Další deset písní ukazuje na předešlé vztahy Taylor. Podívejte se na to:

Country Music Association Awards

30. srpna 2012 v 11:45 | Vikdla♥Dlavik |  N - action
Taylor se zúčastní kanadské Country Music Association Awards v Saskatoon, Kanada 9. září. Byla jmenována jako zahajovací vítězka ceny Generation AKAT, ocenění v letošním roce oslaví umělce, který byl nad rámec žánru country hudby v mezinárodním prostředí. Dříve Taylor získala tři ocenění AKAT za nejlepší mezinárodní album, ale toto je poprvé, kdy se zpěvačka bude akce účasnit.

30.8. výjde nový klip k WANEGBT

26. srpna 2012 v 15:02 | Vikdla♥Dlavik |  N - Music/Project
Hudební video pro nový singl Taylor Swift "We Are Never Ever Getting Back Together" vyjde příští týden! Plánované datum vydání klipu je příští čtvrtek 30. srpna na americkém country kanálu CMT. U nás bude klip zdřejmě další den, tedy 31. Podle Taylor je klip k popukání a kostýmy jsou velice vtipné.

1. fotka pro Fashion Night`s Out

26. srpna 2012 v 14:58 | Vikdla♥Dlavik |  G - Photoshoot
Objevila se zatím jediná fotka pro photoshoot k Fashion Night`s Out pořádaný časopisem Vogue. Focená je fotografem Normanem Jeanem Royem.
Klikněte pro zobrazení původního (velkého) obrázku

Začíná předprodej RED

26. srpna 2012 v 14:54 | Vikdla♥Dlavik |  N -other news
Za necelé dva měsíce se na trh dostane nové a čtvrté album Taylor Swift Red. Americký obchod Amazon inciou již zahájil přeprodej vysoce očekávaného album. Se zahájením plánovaného na 22. října album je zpočátku stojí 16.99 dolarů. Na jejich internetového obchodu zatím nebyly zveřejněny další data, jako je tracklist, trvání nebo synopse.

Reklama na VMA 2012

26. srpna 2012 v 14:47 | Vikdla♥Dlavik |  N - action
MTV udělalo reklamu, kde Taylor zveřejňuje svůj vzhled na Video Music Awards 2012, kde poprvé vystoupí živě s písničkou We Are Never Ever Getting Back Together. Je vážně povedená.

Příští týden

26. srpna 2012 v 14:40 | Vikdla♥Dlavik |  N - Music/Project
Taylor Swift byla 22.8. ve studiu v Los Angeles s 6 vítězi propagačního kanálu interaktivních VEVO fanoušků, kde měli možnost vyslechnout ji za nahrávku propagační videa pro vydání jeho nového alba "Red". Kromě rozhovoru tito fanoušci mohli strávit chvíle odpočinku s Taylor, kde s ní mluvili a jeden z fanoušků se zeptal Taylor, kdy výjde její hudební klip pro nový singl "We Are Never Ever Getting Back Together" a Taylor řekla, že klip bude uvolněn příští týden!
Přečtěte si ukázku z rozhovoru:
"Ptali jsme se jí na klip pro "Never" a ona řekla, že bude propuštěn příští týden. Ptal jsem se na klip a ona mi řekla, že kostýmy zabijí každého [...] Udělala to, aby klip zůstal veselý. "
Celý rozhovor si můžete přečíst kliknutím zde (v angličtině).

Bude rozhovor pro VEVO

26. srpna 2012 v 14:32 | Vikdla♥Dlavik |  N - Interviews
Taylor Swift je zpět v Los Angeles poté, co strávil několik dní v Cape Cod, Massachusetts. Používala její twitter a oznámila, že začal maraton esejí a rozhovorů k vydání jejího nového alba "Red".
"Rozhovory a nácvik a setkání, oh my. Je to skoro začíná být zajímavé. :) "
Jeden z těchto rozhovorů Taylor byla poskytla VEVU 22.8. odpoledne. V tomto rozhovoru jí kladlo otázky 6 fanoušků. Prostřednictvím twitteru, pracovníci VEVO pveřejnili fotografii Taylor v zákulisí:
"Právě jsem narazil na úžasnou @taylorswift13! Ona je ještě chladnější osobně! Dávejte pozor na exkluzivní videa brzy "

Neaktivita

24. srpna 2012 v 21:23 | Vikdla♥Dlavik |  Info o blogu
Omlouvám se, že teď nepřidávám moc novinek, ale snažím si užít konec prázdnin a přes den nejsem doma. Večer se mi už nechce přidávat, tak to potom dělám nějaký den vše nejednou a ani to vše třeba nestihnu. Affs se ale snažím obíhyt a k sister site se koukám skoro každý den. Tak se tedy omlouvám, jen aby jstte to vědděli.

#1. na Biilboard

23. srpna 2012 v 19:48 | Vikdla♥Dlavik |  N - Charts
Po bláznivé prvním týdnu vydání NANEGBT dosáhl nový singl #1. pozice v nejvýznamnějším grafu ve Spojených státech, Billboard Hot 100! "Never" podařilo prodat přes 623 000 stažení za první týden a byl to také hit v rádiu během týdne, který uplynul. Tohle je poprvé, kdy se to Taylor podařilo, nejvyšší pozice až doposud zatím byla #2. místo s "You Bellong With Me" v roce 2009 a "Today Was a Fairytale" v roce 2010. Kromě #1. místa na Billboard Hot 100 "Never" dosáhl #1. místa na Digital Songs grafu. GRATULUJI

Nejprodávanější umělkyně!!!

23. srpna 2012 v 19:34 | Vikdla♥Dlavik |  N - Charts
Teď je to oficiální, Taylor Swift stanovila nový rekord s jejím albem Red "We Are Never Ever Getting Back Together" když prodala 623 000 kopií během jednoho týdne. Je to největší prodej za celý čas od ženy do týdne. A nejen to, v obecném žebříčku WANEGBT je druhý s největším debutem všech dob a to za "Right Round" od Flo Ridy, který prodal 636 000 kopií v jednom týdnu v roce 2009. Předchozí nejprodávanější rekord od umělkyně byl zpěvačky Ke$hi a to hit "Tik Tok" v roce 2010. Kromě toho, že tento záznam vzala Ke$he, Taylor také vzala rekord od umělkyně Lady GaGa, která měla s její píseňí nejprodávanější debut v týdnu (Born This Way - 448.000 stažení). Podle pověstí, Taylor také stanovil nový rekord v "Country Charts" s nejvyšším debutem od umělkyně v tabulce ". WANEGBT" s odkazem na 623 000 legálních stahování. GRATUJI

Behind the Scenes MTV VMA

23. srpna 2012 v 19:16 | Vikdla♥Dlavik |  G - Photoshoot
MTV propuštilo zákulisní fotografie propagační z focení, které Taylor dělala pro Video Music Awards 2012, které se bude konat 6. září. Jak bylo již dříve zveřejněno, je Taylor již potvrzena jako jedena zpěváků v noci.
Podívejte se na fotky:
001.jpg 002.jpg 003.jpg 004.jpg


Taylor vystoupí na VMA

23. srpna 2012 v 17:12 | Vikdla♥Dlavik |  N - action
Včera oznámili ještě jednoho umělce, který vystoupí VMA 2012 (Video Music Awards) a je to naše blond Taylor Swift! Taylor představí poprvé svůj nový singl "We Are Never Ever Getting Back Together" na večer ve čtvrtek 6. září v Los Angeles.
Podívejte se na dva propagační obrázeky Taylor pro VMA 2012:
001.jpg 002.jpg
Screen Capruter ZDE
002.jpg 024.jpg 029.jpg

VH1 Storytellers

23. srpna 2012 v 17:00 | Vikdla♥Dlavik |  N - action
Taylor Swift, Pink a Alicia Keys budou otevírat novou sezonu "VH1 Storytellers". Nová sezóna Storytellers bude zahájena 11. listopadu s Taylor Swift a objeví se ve 23 hodin na VH1 v USA. V Epizodách se jako vždy představí různí umělci a budou sdílet příběhy o jejich životech a kariéře.
Sledujte Taylor jak mluví:

Fashion`s Night Out - reklama

21. srpna 2012 v 17:18 | Vikdla♥Dlavik |  N - Music/Project
EDIT 23.8.: Článek změněn, aktualizován
Taylor a Justin Bieber jsou jedním z osobností, které podporují "Fashion`s Night Out" - módní událost, kterou vytvořilo Vogue Americe v roce 2009 aby "oslavilo nákupy" a zvýšilo spotřebu módy i v době celosvětové hospodářské krize. Letos akce proběhne dne 06. září v mnoha zemích po celém světě. Níže se podívejte na propagační video, které Taylor nahrávala pro akci spolu s Justinem Bieberem:
Vzhledem k demonstracím o tom, jak konzumní Fashion Night Out se zdá být, víme, že část toho, co se shromažďuje v průběhu se stejně vrátí k instituci New Yorku, které pomáhá lidem s AIDS, jak Taylor říká ve videu výše!
005.png 007.png 010.png 011.png
Více ZDE

13. září v Brazílii

21. srpna 2012 v 17:12 | Vikdla♥Dlavik |  N - action
Universal Music Brazílie oznámil, že Taylor příští měsíc vystoupí v Rio de Janeiru s celou svou kapelou a show a udělá některé propagační rozhovory k vydání jejího nového alba "RED", které udeří do obchodů po celém světě v říjnu. Show se speciálním hostem zpěvákem Paulaem Fernandes se bude konat dne 13. září ( Zvláštní datum! ) a bude bez vstupenek. Pouze hosté a vítězové je budou mít.

Teen Awards BBC Radio 1

21. srpna 2012 v 17:07 | Vikdla♥Dlavik |  N - action
Včera bylo potvrzeno, že Taylor Swift je jedním z hlavních lidí, kteří vystoupí na Teen Awards BBC Radio 1, které se koná dne 7. října ve Velké Británii. Ocenění si klade za cíl rozpoznat hodnotu anonymních mladý lidí ve Velké Británii, kteří přispívají nějakým způsobem k zhodnocování jejich komunit. Kromě Taylor, vystoupí také One Direction a malý Mix. Bude to podruhé, kdy se Taylor zúčasní, po prvé to bylo v roce 2010 při uvolnění Speak Now.

Další fotka

20. srpna 2012 v 17:01 | Vikdla♥Dlavik |  G - Photoshoot
Před pár dny se objevila jedna nová fotka z shootu který byl nafocen pro We Are Never Ever Getting Back Together. Je v dobré kvalitě, tak si ji užijte.
Klikněte pro zobrazení původního (velkého) obrázku

Twiiter PARTY (+ Cover)

20. srpna 2012 v 16:48 | Vikdla♥Dlavik |  N - Twiiter
Taylor přidala na twitter fotku, kde jí hraje televize a jako jednička je jího nový singl WANEGBT. Napsala k tomu: PARTY
Klikněte pro zobrazení původního (velkého) obrázku
Dále k ní na stránku přidala jedna holka (faninka) video, takový Cover, jak zpívá WANEGBT. Natočili k tomu s přáteli videoklip a je dokonalý. Takle nějak bych si představovala opravdový. Jestli máte čas, můžete si to pustit.

Na Návštěvě hřbitova

20. srpna 2012 v 16:39 | Vikdla♥Dlavik |  G - Candids
Včera (19.8.) ráno Taylor, která je v Hyannis, Massachusetts zastihlo několik paparazzi zatímco doprovázela rodinu svého přítele Conora Kennedyho při návštěvě místního hřbitova. Zřejmě šlo jen o rutinní návštěvu hrobu člena rodiny Kennedyů, která je známá pro tragédie mezi blízkými příbuznými. Podívejte se na nějaké fotky:
001.JPG 002.JPG 003.JPG 004.JPG 007.JPG 008.JPG 009.JPG 011.JPG 012.JPG 019.JPG 021.JPG 030.JPG 031.JPG 032.JPG 033.JPG 034.JPG

Srpnové scany

20. srpna 2012 v 16:30 | Vikdla♥Dlavik |  G - Magazine Scans
Deník Billboard, který výjde 25. srpna napsali o Taylořině novém songu We Are Never Ever Getting Back Together.
001.jpg 002.jpg
V Brazilském časopive napsali článek o vztahu Taylor A Conora Kennedeho. Také zmínili její bývalé vztahy a úmrtí v rodině Kennedyů.
Ve Vogue zase zveřejnili fotku s Taylor jako reklamu na Fashion Night Out, který se bude konat 6. září. Doufejme, že se tam tedy oběví.
001.jpg