Červenec 2012

Caylor

31. července 2012 v 17:07 | Vikdla♥Dlavik |  G - Candids
New York Post vydal za úsvitu dnes několik exkluzivních fotografií, které ukazují, jak Taylor Swift strávila víkend. Country zpěvačka je zpátky v Cape Cod, kde byla spatřena, jak se drží za ruce se členem rodiny Kennedyho a Conor.
Conor Kennedy bylo nedávno 18 let, je syn Roberta F. Kennedy Jr. a Marie Kennedy.
Přesně před čtyřmi dny, když byli hrdličky spatřeni při odchodu z restaurace, kde spolu podle zdroje byli v romantickém stylu.
Podívejte se na fotografie.
27.07 - Venku z domu s Conor Kennedy na Cape Cod (byli spolu na trampolíně♥)
001.jpg 002.jpg 003.jpg 003_(1).jpg
004.jpg 005.jpg 006.jpg
28.07 - Chůze Cape Cod s Conor Kennedy
001.jpg 002.jpg 002_(1).jpg 002_(2).jpg
002_(3).jpg 003.jpg 004.jpg
Ach, cítím romantiku ve vzduchu! Jsou roztomilí spolu, ne? Fanpušci jim dokonce dali už přezdívku - Caylor

Rozvohov pro Lorax DVD

31. července 2012 v 16:46 | Vikdla♥Dlavik |  N - Interviews
Se zahájením prodeje DVD Blu-Ray, Lorax vyšel nový rozhovor s Taylor Swift o vydání filmu a byl propuštěn spolu s webem na podporu francouzského pana Hollywooda . Rozhovor si můžete prohlédnout na přehrávače níže:

Nashville

31. července 2012 v 16:42 | Vikdla♥Dlavik |  N -other news
Když vyšla synopse nového amerického seriálu kanálu ABC s názvem "Nashville", který debutuje v říjnu, začali se objevovat srovnání a otázky, zda postava herečky Hayden Panettiere byla inspirována Taylor Swift, nebo alespoň nějakými prvky osobnosti Country Taylor Swift.
To vše proto, že série se bude stěhovat do scény country hudby ve městě Nashville a bude se točit kolem Rayna James (hrál Connie Britton). Ona je známý country zpěvák, který se chystá skončit kariéru a bude jak naznačil udělat turné nové country hvězdě Juliette Barnes (Hayden Panettiere), který je mladá zpěvačka, blondýnka a je na vrcholu své slávy.
Nicméně, v nedávném rozhovoru Hayden Panettiere nepřiložil žádné srovnání, které by se mohlo stát, aby svou postavu a řekl, že Taylor sní nemá nic společného.
"Myslím, že je dokonce i ve stejném věku a bude blondýna ... ale jsou velmi, velmi odlišné. Myslím, že když potkáte Juliette, moji postava trochu lépe, zjistíte rozdíl, " řekla Hayden. "Upřímně si myslím, že Taylor by také nesouhlasila. Je mnohem sladší než moje povaha. "

V kostele

30. července 2012 v 11:21 | Vikdla♥Dlavik |  G - Otherphotos
Zřejmě tento víkend se Taylor se rozhodla pro návrat do Hyannis na mysu Cod, Massachusetts, na stejné místo na kterém oslavila 4. července.
Ona byla viděna v neděli (29) jak navštěvuje místní kostel a někteří fanoušci se s ní rychle vyfotili. Několik fotek potom zveřejnili na Twitter. Můžete je vidět v naší galerii:
Jeden chlapec, který byl v kostele když tam Taylor přišla tweetoval:
"Kostel je nuda ... pokud nepříjde Taylor Swift, hned je vše za vámi! Začnete vyšilovat na *** Po všem!!
Nevím, do jaké náboženské příslušnost kostela šla.

LEAVING IN NEW YORK CITY

30. července 2012 v 11:04 | Vikdla♥Dlavik |  G - Candids
Taylor předvčerejškem (28) spatřili paparazzi jak opouští Studio Chu v New Yorku, povída se, že v tomto studiu fotila zbrusu nový Photoshoot. Podívejte se na fotky z naší múzy z místa.
001.jpg 002.jpg 003.jpg 004.jpg 005.jpg

Šátky DxT

30. července 2012 v 10:50 | Vikdla♥Dlavik |  N - Charts
Na stránkách časopisu Capricho (na svém blogu " vlasy SOS ") otevřeli hlasování o to, kdo má lepší využití šátku ve vlasech, jestli Taylor Swift a Demi Lovato. Rozhodněte se a hlasujte ZDE. Já osobně nevím, pro koho budu hlasovat. Jen připomenu, Demi měla toto oblečení když odcházela z hotelu v Miami a Taylor na focení pro nějaký časopis (neví se ještě jaký) na pláži v Malibu.

Lyric

29. července 2012 v 13:56 | Vikdla♥Dlavik |  Info o blogu
Ahoj, kromě té fotky se dneska žádné novinky neobělivili, včera sice ano, ale jsou takové nepodstatné, přidám je někdy jindy. Tak jsem si řekla, že trochu doplním lyric-centrum. No, dodělala jsem celé Fearless a i Deluce Edition, pár jiných songů (Valentýn, Crazier, Both of Us, Hunger games) a půlku Taylor Swift. Jinak Speak Now už mám dávno celé hotové. Takže pokud si chcete něco přečíst, klikněte na layoutu na odkaz lyric-centrum. Jinak PNG dělala Maybelline. Snad vám to teda nevadí (myslím ty novinky).

Taylor 2012 pictures

29. července 2012 v 13:46 | Vikdla♥Dlavik
Objevila se jedna nová fotka z focení Taylor od Marie Claire photoshootu v roce 2010. Nezapomeňte hlasovat pro Taylor v 2012 Do Something Awards!
Klikněte pro zobrazení původního (velkého) obrázku

Twiity

28. července 2012 v 14:47 | Vikdla♥Dlavik |  N - Twiiter
V poslední době jsme se dozvěděli, že Taylor předvádí její nový singl a několik nových písní pro některé lidi v New Yorku a Londýně. A někteří lidé, kteří slyšeli nový singl jej komentovali na Twitteru, takže tady jsou nějaké informace. Podívejte se:
Trey Morgan rádio Z100 New York ( @ ItsTreyMorgan ):
Pak @ taylorswift13 hrála její další singl pro nás dnes a bude obrovský! Je to skoro tak dobré, jak ona je sladká. Je dobré vidět Taylor!
CandySwifty @ k @ ItsTreyMorgan "Nemusíte nám říkat, jak dobré to je, řekněte nám, kdy bude propuštěn."
- Již brzy! To je vše, co mohu říci.
"Shalo333 @ k @ ItsTreyMorgan "Je to country nebo pop?"
-"Vlastně také nemůžeme říkat nic o tom. Ale budete to milovat."
Rádio 933FLZ ( @ 933FLZ ):
"Na našem hudební setkání v New Yorku s Taylor Swift byla prezentovány nádherná nová hudba, pro vás již brzy!"
Od bloggera Jeffa odst. @ jeff1317 ) platí:
JakeRavenclaw @ k @ jeff1317: "Mohl byste uvést nějaké podrobnosti o nové hudbě TSwift? Šťastná nebo smutná? Country nebo pop, nebo obojí? Slova o lásce, nebo tak něco?"
@ Jeff1317 Jedna píseň byla taková, že se asi nikdy nevrátí s pravou tvář znovu, jednoduchý a krásná.

Tohle vše mě dělá ještě více zvědavou. Popravdě nic neřekli a jen nás napnuli. Mohli si to nechat pro sebe. No to ne, nevím. Těším se, protože sing by měl vyjít někdy na začátku září, ale nic není potvrzené samotnou Taylor.


Taylor`s cat

27. července 2012 v 13:33 | Vikdla♥Dlavik |  N - Twiiter
Taylor tweetovala novou fotku její kočičky Meredith. Sedí naprosto úžasně
088.jpg

PHOTOSHOOT IN MALIBU

26. července 2012 v 10:19 | Vikdla♥Dlavik |  G - Candids
Taylor byla spatřena v úterý odpoledne 24. července na pláži v Malibu. Zpěvačka dělala focení pro časopis - dosud neznámý.
Zdá se, že se zaměřili na nový styl Taylor. Podívejte se na fotografie. Všechny jsou HQ
001.jpg 002.jpg 003.jpg 004.jpg 005.jpg 006.jpg 007.jpg 008.jpg 009.jpg 010.jpg 011.jpg 012.jpg 013.jpg 014.jpg 015.jpg 016.jpg 017.jpg 018.jpg 019.jpg

Kalendář 2013

25. července 2012 v 12:10 | Vikdla♥Dlavik |  N - Music/Project
Vzhledem k tomu, že byl uveden na prodej na internetových britských stránkách kalendář s Taylor na rok 2013 s cenou £9.99 (327,71 Kč) objevilo se několik nových fotografií, osobních fotografií. Některé z fotografií byly zveřejněny samotnouTaylor ve svém oficiálním fóru kdy byla přijata v Charlestonu, kde Taylor strávila několik dní v Jižní Karolíně s přáteli v loňském roce. Prohlédněte si fotografie doposud vydané.
001.jpg 002.jpg 003.jpg 004.jpg 005.jpg
Ve velkém ZDE
Další obrázky kalendáře:
001.jpg 002.jpg 003.jpg 004.jpg 005.jpg
Ve velkém ZDE

Rozchod rodičů

25. července 2012 v 11:16 | Vikdla♥Dlavik |  N -other news
Na internetu se objevili spekulace kvůli nedávnému zveřejnění Journal hvězdy pod názvem: Tajemství bolesti Taylor Swift - Její rodiče se rozvedli. Když byla Taylor nedávno žádána, aby popsala písně které napsala pro jeho další studiové album, řekla: "Jsou smutné, když mám být upřímná." Hvězda ukazuje pouze na to, co trápí zpěvačku ve věku 22 let. Po téměř 25 letech manželství se její rodiče se rozvedli! A oddělení od nich zasáhlo mladou vítězku Grammy. "Ona si tím prochází hodně" řekl rodinný přítel Swiftových. " Na novém albu se objeví její bolest z odloučení rodičů." Podle informátora, matka a otec Taylor, Andrea a Scott se rozešli před chvílí - někdy v posledních dvou letech, ale snažili se udržet své manželské problémy v tajnosti. "Swifts přestali používat jejich snubní prsteny. Nechtějí požádat o rozvod, protože nechtějí poškodit kariéru Taylor."
Ale paradoxně, můžete cestovat harmonogramem Taylor a oni byli důležitý faktor v propasti. "Andrea Taylor byla na turné na plný úvazek a je opravdu těžké udržet její vztah se Scottem" říká zdroj.
Nevíme, zda je to pravda nebo je to jen další příběh vymyslený bulvárním tiskem a informace nemusí být spolehlivé. Takže nemůžeme potvrdit jejich oddělení.

Wonderstruck - výroba

25. července 2012 v 10:59 | Vikdla♥Dlavik |  N - Music/Project
Dnes byla zveřejněna 3 videa z komerčních nahrávek první vůně Taylora Wonderstuck. Taylor nám řekla o jejich konceptu používaného v obchodu, stejně jako o vytváření obalu parfému, který byl inspirovaný výzdobou jejího vlastního bytu, který můžeme vidět na některých scénách. Podívejte se ZDE. Tady máte screeny z videí.

Zaslouží si ocenění "Sociální změna Award"

24. července 2012 v 20:04 | Vikdla♥Dlavik
Před několika dny bylo oznámeno, že Taylor Swift bude poctěna v průběhu tohoto roku cenou týkající se 'Social Change Award' v Ripple Of Hope Awards jako uznání za všechno její úsilí a činy lásky. Od té doby začali kritici vyjadřovat své negativní názory, protože cena je od organizace v čele s Robertem F. Kennedy Center pro spravedlnost a lidská práva, která patří do rodiny Kennedyů.
Všichni víme, že posledních měsících má Taylor stále více k slavné rodině Kennedyů. Dokonce oslavila americký svátek na 4. července s jejich rodinou, kterou zahrnoval i Patrick Schwarzenegger, syn Arnold Schwarzenegger a Maria Shiriver, dcery jednoho z bratrů Kennedyů. Bulvár naznačuje, že si Taylor skutečně nezaslouží tuto cenu, ale pouze jí byla poctěna, protože se přátelí s Patrickem a ostatními členy rodiny Kennedyů. Když se ptali, proč Taylor dostane tuto cenu, zástupce organizace Kennedyů řekl: "Co nás zaujme na Taylor je práce, kterou dělá na výsluní - její vedoucí postavení v oblasti vzdělávacího hnutí, její štědrost k komunitám ve zničených oblastech přírodními katastrofami a zejména její soucit. Je zastáncem proti šikaně a diskriminaci LGBT." Někteří novináři dokonce tvrdí, že to byla protekce, protože se domnívají, že pomluvy o Patrickovi a Taylor jsou pravdivé. Ale všichni víme, že Taylor je opravdu tak hodná a je hodna takové cti. Ani to není první ocenění uvedené v uznání jejích dobročinných skutků, protože jenom v tomto roce přijmala od první dámy Michelle Obamové 'Big Help Award' na Kids Choice Awards a byla také nominována ve dvou kategoriích Do Something Awards 2012, to vše jako uznání pro její filantropické úsilí.

Teen Choice Awards 2012

23. července 2012 v 12:14 | Vikdla♥Dlavik |  G - Appearances (akce, vystoupení)
Taylor se zúčastnila Teen Choice Awards 2012 včera v Gibson Amphitheatre v Los Angeles. Při pohledu na nádherné šaty Maria Lucia Hohan si vzala domů všechny pět ocenění, která byla nominována. Podívejte se na fotografie z červeného koberce, slavnosti a backstage a zatím jedno video. Děkuji všem, kteří pro ni hlasovali.
Příchod
001.jpg 002.jpg 003.jpg 004.jpg 005.jpg 006.jpg 007.jpg 008.jpg 009.jpg 010.jpg 011.jpg 012.jpg 013.jpg 014.jpg 015.jpg 016.jpg 017.jpg 018.jpg 019.jpg 020.jpg 021.jpg 022.jpg 023.jpg 024.jpg 034.jpg 035.jpg 036.jpg 037.jpg 038.jpg 044.jpg 045.jpg 046.jpg 047.jpg 048.jpg 049.jpg
Backstage (Selena Gomez, Zac Efron, Sofia Grace & Rosie...)
025.jpg 026.jpg 028.jpg 029.jpg 050.jpg 030.jpg 031.jpg 032.jpg 033.jpg 039.jpg 040.jpg 041.jpg 042.jpg 043.jpg 078.jpg 079.jpg 082.jpg
Předávání ceny
051.jpg 052.jpg 053.jpg 054.jpg 055.jpg081.jpg
Se Serfem
056.jpg 057.jpg 058.jpg 059.jpg 061.jpg 062.jpg 063.jpg 071.jpg 072.jpg 073.jpg 074.jpg 075.jpg 076.jpg 077.jpg
S fanoušky, po akci
064.jpg 060.jpg 065.jpg 070.jpg
Videa:
Předání Feminale Artist + další 4 ocenění (Bohužel jí to dali v jednom)

Taylor předávala cenu Sci-fi/Fantasy movie. Vyhrál ji Josh Hotcherson.
Edit 24.7.: přidávám sem další videa
Dále také tweetovala:
Edit: 20:30
Upravila jsem chybné nebo chybějící informace. Také jsem si na blogu selenagomez-all.blog.cz našla odkaz na TCA 2012 online a teď se na to koukám. Je to úžasné. Můžete se na to kouknout také TADY. Na Taylor tam neustále odkazují, často jsou na ní záběry a celkově moderuje to Demi takže je to výborné. Jsou tam její fotky jak byla malá, ukazuje tetování atd. U jedné fotky Demi Taylor se tak krásně zatvážila. Jinak když uváděli Tay při předávání ceny tak říkali že proměnila 5 cen dnes a celkově má již 20 cen! Takže jdu dokoukat na posledních 15 minut.
Edit ještě k tomu, nejvíce mě asi rozesmálo tohle. PS: Celým večere provázela písnička od Carly Rae Jepsen Call me Mabye a na konci ho zpívala. Byli tam ukázky různých zpěváků a taky....

VMD 2012

22. července 2012 v 12:03 | Vikdla♥Dlavik |  N - Nominated/Winner
Byly vyhlášeny ceny Brazilské MTV VMB 2012 a Taylor je nominovaná v kategorii "Mezinárodní umělec" spolu s Demi Lovato, Jay-Z a Kanye West, Justinem Biebrem, Katy Perry, Lana Del Rey, Maroon 5, Nicki Minaj, One Direction a Rihannou. Mužete jí podpořit TADY. Ceny se budou udílet 20. září a ten den i končí hlasování. Taylor je zatím 4. Před ní jsou 1D, Justin a Demi.

Both of Us

22. července 2012 v 11:56 | Vikdla♥Dlavik |  N - Interviews
V poslední době hodně lidí mluvilo s rapperem B.O.B.em na webu AOL Music o jeho spolupráci s naší country múzou Taylor Swift při psaní písničky Both of Us.
Podle Boba se spolupráce s Taylor prostě stala. Přečtěte si článek níže:
"Jeden den jsem dostal zprávu: "Hey. Vím, že to je trochu divný, ale je to Taylor Swift "" řekl rapper hudby AOL Blog jako zdiskreditovaný chlap při pohledu na telefon. "Nevěřil jsem v tu zprávu! Ale byla tam."
Taylor se chystala přijet do Atlanty s Speak Now Tour a chtěla pozvat některého z jejích oblíbených místních rapperů k ní na jeviště. B.O.B. byl mimo město a nemohl přijít (Nakonec zpívala s TI a Young Jeezy), ale Taylor se nevzdala jednoho z jejích oblíbených rapperů snadno.
"Koukla se do kalendáře turné a řekl mi: "Vidím, že tady jsme blízko k Dallasu. Přijedeš tam? " A já řekl: "Ano! Budu tam, jdeme na to!". Pak jsem přijel do Dallasu a bylo to, povídali jsme si."
B.O.B. udělal demo verzi "Strong Enough" a ona okamžitě dostala zprávu o písničce lásky a naděje.
"Byla jako:" Milovala jsem ji!". Před půl, dala sama úplně."
Rapper byl ještě trochu překvapen tím, jak moc Taylor miluje hudbu.
"Nemyslím si, že by si myslel, že by se jí písnička nelíbila, ale nečekal takovou odezvu."
On byl také spokojený s tím, jak vše proběhlo. Jak on vidí, že když mohl přijet do Atlanty v noci, mohl příběh "Strong Enough" a byly velmi chladné a klinické - a že by k spolupráci nikdy nedošlo.
"Bylo tam tolik děje" říká Bob. "Asi bych neměl šanci hrát hudbu. Myslím, že by se tak stalo. Jedná se o dlouhodobý nehmotný majetek, který nelze předvídat, nelze naplánovat. To byl dobrý moment pro mě, protože partnerství se stává způsobem velmi, velmi mechanickým, ale tohle se stalo umělec-to-umělce a miloval jsem ji."
_______________________________________________
Také byl propuštěn na internetu další obrázek ze záznamu klipu "Both of Us". Podívejte se na fotku ve vysoké kvalitě kliknutím na banner níže:

Both of Us Animation part1

20. července 2012 v 11:45 | Vikdla♥Dlavik
Dnes se žádné novinky neoběvili a tak jsem si řekla, že vám udělám animace s klipem Both of Us (B.O.B. ft. Taylor Swift). Mám 8 upravených a 8 normálních. Dnes zveřejním prvních osm. Snad se vám budou líbit. Můžete je používat jak chcete, na upravených je zdroj napsaný a na neupravených mi je to jedno. Jen je nevydávejte za své. Tedy animace v celém článku. Prosím omluvte, že se vám to asi bude chvíli načítat. Ten zbytek vám ale radeji dám ještě do dvou článků, jde to opravdu pomalu. Takže užij te si je/nebo to načítání :-D

Site

20. července 2012 v 3:01 | Vikdla♥Dlavik
Past Layouts (Staré oblečky blogu - od začátku roku 2012)
Soutěže, hlasování (Když pořádám občas nějakou tu soutěž, potřebuji někde hlásnout)

Dříve jsem na blog dávala i free layouty co jsem vytvářela, tak je nechci mazat a stále si je můžete stahovat. Takže TADY to je

Přednastaveno, nejsem takle pozdě vzhůru a nevstávám


News

20. července 2012 v 3:00 | Vikdla♥Dlavik

Other News
(ostatní novinky, co se jinam nehodí)
Music/Project (Chystané projekty, novinky ohledně muziky, filmů, ...)
Nominated/Winner (Ceny, na které byla Tay nominovaná nebo je vyhrála)
Charts (Ankety v kterých můžete podpořit Taylor)
Twitter/Facebook (Novinky a zprávy které Taylor přidala na twitter - bez obrázků)
Action (Akce, kterých se Tay zúčasnila, bude účasnit)
Interviews (Rozhovory, která Taylor udělala)
Articles (Různé články v kterých píší o Taylor)


Přednastaveno, nejsem předci vzhůru ve 3 ráno

Soukromé vystoupení v Londýně

19. července 2012 v 15:42 | Vikdla♥Dlavik |  N - Music/Project
Zřejmě dlouho očekávané nové CD od Taylor Swift se asi může líbit i klukům! V pátek 13. všichni Swifties očekávali od Taylor nějakou zprávu, jak to vždy dělá a všichni doufali aby nám napsala něco nového o svém novém albu. Ale místo toho se zdá, že si nějak Taylor vzala letadlo a odjela do Londýna!
Bez jakékoliv fotografie nebo zprávy, Taylor šla do britské metropole na soukroméou show v úřadu Universal Music Group, kde hrála sedm nových skladeb pro některé z "šéfů" a hostů. Po tom Taylor odletěla zpátky do Ameriky.
Nebyl to první soukromý koncert na kterém Taylor již představila své nové písně, protože minulý týden také zpívala některé z nich v úřadu Big Machine Records v New Yorku kde někteří místní úředníci použili Twitter a šířit své názory, které sahají od "vynikající" na "super-catchys".
Budeme i nadále čekat na další informace!
007.jpg

Nashville Symphony Ball

19. července 2012 v 15:34 | Vikdla♥Dlavik |  G - Appearances (akce, vystoupení)
V prosinci loňského roku byla Taylor poctěna Harmony cenou na 27. ročníku Nashville Symphonyckém plese . V té době se objevilo mnoho fotografií Taylor s míšou, ale nyní máme obrázky i z doby předávání a dokonce i Taylor během akce.
019.jpg 020.jpg 022.jpg 024.jpg 026.jpg 036.jpg
Více ZDE

Jingle Ball

19. července 2012 v 15:24 | Vikdla♥Dlavik |  N - Charts
Každý konec roku v době Vánoc, mnoho amerických rozhlasových stanic udělá akci s názvem Jingle Ball , kde několik umělců z udělá nějaké představení. Rádio Y100 otevřelo hlasování na svých webových stránkách a chce zjistit, koho chce veřejnost vidět vystoupat na akci v letošním roce a naše milovaná Taylor Swift je samozřejmě v hlasování.
Chcete-li hlasovat pro Taylor, stačí kliknout ZDE a vyberte její mezi ostatními umělci a potom klepněte na tlačítko "VOTE PRO YOUR FAVOURITE".
Hlasovat můžete kolikrát chcete, Jingle Ball 2012 Y100 rádio bude 8. prosince v Bank Atlantic Center a bylo by skvělé vidět alespoň fotky a videa, když už se tam nekoukneme.

Meredith Grey

18. července 2012 v 15:02 | Vikdla♥Dlavik |  N - Nominated/Winner
E! Online vybrali 100 nelepších a nejslavněších mazlíčků - věcí,zvířátek a dětí slavných osobností, které se objevili v posledních letech a kočička Taylor Swift, načechraná Meredith Grey se umístila na 1. místě v seznamu.
1. Kočka Taylor Swift
S velkými očima jako z mramoru Pikaču a malé trojúhelníkové uši medvího novorozence kotě je jasné, že tento byl vytvořen do pece původní láskou a naplněn silou, aby ukončila veškeré mazlíčky osobností a jejich způsobů. I s jeho jménem, ​​nepravděpodobném Meredith, nemůže selhat zmírnit YouTube videa Taylor a klíčového faktoru "Awwwww" .
Kompletní seznam můžete vidět zde.
Meredith je opravdu roztomilá a zaslouží si to. Co c.č. jsem vám hodila spousty fotek M. zaslouží si to.

PopCrush ankety

18. července 2012 v 14:22 | Vikdla♥Dlavik |  N - Charts
BEST FEMALE POP STAR OF 2012 - READERS POLL
Na stránkách PopCrush vytvořili anketu o nejlepší zpěvačku roku 2012 a dali tam spoustu jmen. Taylor si zatím vede hodně špatně, ale můžete si podpořit TADY
JE TO TAYLOŘINA FOTKA Z ROČENKY!
Taylor Swift
Pop Crush našel Taylořinu fotku v ročence a udělal anketu, jestli si je Taylor podobná. Zatím vede, že ení a já jsem proto hlasovala též. Můžete i vy TADY
Děkuji Januš, tu první anketu měla na blogu, tak jsem si toho všimla.

Maria Shriver nenechá chodit Tay s jejím synem Patricka?

17. července 2012 v 18:27 | Vikdla♥Dlavik |  N -other news
Začátkem tohoto měsíce to se říkalo v médiích, že Taylor Swift a Patrick Schwarzenegger, syn Arnold Schwarzenegger a Maria Shriver, strávil 4. července dovolenou společně jsou - dobře, nejsou závislé na Marii, matce chlapece........

Shoot CovegGirl

16. července 2012 v 15:17 | Vikdla♥Dlavik |  G - Photoshoot
Objevili se fotky z focení, které Taylor dělala aby podporovala její make-up linku Cover Girl . Podívejte se. Zvětšíte kliknutí na obrázek.
002.jpg 003.jpg 004.jpg 005.jpg

Ripple of Hope Awards 2012 2

16. července 2012 v 15:13 | Vikdla♥Dlavik |  N - Nominated/Winner
Před několika dny bylo oznámeno, že Taylor bude jedním z honorees Ripple of Hope Awards 2012 a dodtane ocenění slavností podporovanou Robertem F. Kennedyem Centrem pro spravedlnost a lidská práva, americká organizace, která má právo na obranu lidských práv a prosazování míru. Nicméně jsme nevěděli, co bylo poctou Taylor, ale nyní vyšlo najevo, že přijímá "Social Change Award" za svůj závazek k sociální změně.
Organizace prezident Kerry Kennedy řekl, že Taylořin příspěvek na vzdělání, humanitární pomoc obcím postižených přírodními katastrofami a zejména "soucitné zobrazení na obranu obětí šikany a LGBT komunity" jsou některé z důvodů, proč si je poctěn touto cenou. "Jako mladý člověk, Taylor udělal hodně a já jsem nervózní vidět všechno, co ona bude dělat na pomoc při budování mírového a lepšího světa pro všechny z nás," dodal.
Mezi těmi, kdo ctí, dříve se stejnou cenu jsou Bono, George Clooney, a politický aktivista Al Gore.
Akce se uskuteční 3. prosince v New Yorku.

LongLive

16. července 2012 v 15:10 | Vikdla♥Dlavik |  N -other news
Paula Fernandes byla včera v programu Altas Horas, Rede Globo, kde zpívala některé z jejích úspěchů. Samozřejmě nemohla přestat zpívat Long Live, náš duet s Taylor Swift, kde na konci představení, ona říká, že ona chtěla být kamarádka Taylor. Podívejte se na video výkon níže:
Paula vždy zpívá Long Live v televizním programu, kterého se zúčastní, takže její hudba je ještě lépe známá v celé Brazílii.