Únor 2011

Peace ode mě

28. února 2011 v 14:52 | Dlavik


Tak co, jak umím kreslit?


Hotel pro psy

28. února 2011 v 10:33 | DlavikJak dlouho lze udržet v tajnosti, že máte psa? Dlouho ne, což si sourozenci Andi (Emma Roberts) a Bruce (Jake T. Austin) moc dobře uvědomují. Problém je o to aktuálnější, že se tihle sirotci dostali do spárů pěstounů, kteří zvířata přímo nenávidí. Výchozí situace pro filmovou adaptaci slavné stejnojmenné knížky nemohla být vyhrocenější.

Každodenní ilegální uspokojování základních potřeb jejich chlupatého přítele Pátka vystřídá mnohem ambicióznější plán, na jehož počátku stojí objev zpustošeného bývalého hotelu. Andi a Bruce na něj náhodou narazí na útěku před policisty a uvnitř objeví dva Pátkovy toulavé soukmenovce. Tehdy se v jejich hlavách zrodí šílený nápad poskytnout azyl všem opuštěným psům z blízkého i širokého okolí. Andi do projektu vloží smysl pro improvizaci a organizační talent, Bruce zase své technické schopnosti, které dokážou proměnit nepotřebné harampádí v užitečné nástroje, jež dokážou obyvatele psího hotelu bavit a hlavně krmit. Na pětihvězdičkový servis naštěstí nejsou sami.

Záhy se k nim přidají tři vrstevníci, které nadšení obou mladých hoteliérů zdravě nakazí. Jenže i když film žánrově spadá do kategorie moderní dobrodružné pohádky, nelze počítat s hladkým průběhem a tečkou ve stylu "a štěkali tu šťastně až do smrti". Velká kumulace psů rozličných ras totiž zvyšuje riziko odhalení téhle originální nelegální ubytovny, a i když si to děti snaží nepřipouštět, tuší, že se to jednoho krásného dne provalí. Poprask, který vyvolá objevení téhle nelegální ubytovny městskými úředníky, je ale ještě neskutečnější než samotný provoz hotelu pro psy.

Stejně neskutečné ovšem bylo samotné natáčení, protože navzdory možnosti využít bezbolestnou cestu počítačové animace jednotlivých psů, se tvůrci rozhodli obsadit do filmu domácí mazlíčky z masa a kostí. Před začátkem natáčení probíhal tvrdý šestnáctitýdenní výcvik, který měl vybrané němé tváře proměnit v pravé filmové hvězdy. Přesto natáčení neprobíhalo úplně hladce. "Občas se nám stalo, že psi úplně vypadli z role, což obzvlášť zamrzelo, když jsme byli sami se sebou spokojení.

V takovou chvíli jsme si museli připomínat, že to jsou "jenom" němé tváře," říká Emma Roberts, která je neteří slavné Julie a poděděný talent rozhodně nezapře. Producentem filmu je úspěšný komediální režisér Ivan Reitman (Krotitelé duchů, Dvojčata), který za hlavní přednost Hotelu pro psy považuje to, že dokáže zároveň rozesmát i rozplakat. "To umí jen dobré filmy," říká Reitman.

Hotel pro psy
Hotel pro psy
Hotel pro psy
Hotel pro psy
Hotel pro psy
Hotel pro psy
Hotel pro psy
Hotel pro psy
Hotel pro psy
Hotel pro psy
Hotel pro psy
Hotel pro psy
Hotel pro psy
Hotel pro psy
Hotel pro psy
Hotel pro psy
Hotel pro psy
Hotel pro psy
Hotel pro psy
Hotel pro psy
Hotel pro psy
Hotel pro psy
Hotel pro psy
Jake T. Augustin

28. února 2011 v 10:25 | Dlavik

Povolání: Herec
Věk: 16
Datum narození: 3. 12. 1994
Místo narození: New York City, New York, USA
Znamení: Střelec
Výška: 170 cm

DEBBI

26. února 2011 v 17:07 | Vikdla
Našli jsme novou hvězdu.

Jennifer Stone

24. února 2011 v 20:12 | Vikdla

Jennifer Stone

Povolání: Herečka

Věk: 18

Datum narození: 12.3.1993

Znamení: Vodnář

Místo narození: Arlington, Texas, USA
Válka blogerek-2010

24. února 2011 v 19:57 | Vikdla

Válka blogerek

Harriet udělá vše, dokonce i překroutí pravdu o svém vztahu s krasavcem Skanderem, aby se stala blogerkou roku. Roli Harriet ztvárnila Jennifer Stoneová ze seriálu Wizards of Waverly Place.

Celý film můžete sledovat na:http://filmy.kinotip.cz/valka-blogerek-2010/David Henrie

22. února 2011 v 19:58 | Dlavik

Celým jménem David Clayton Henrie se narodil 11.7.1989 v Los Angeles v Kalifornii.

Když mu byly 2 roky, tak se přestěhoval do Arizony. V 5 letech podepsal smlouvu s SAG Agency v Pheonixi, kde začal chodit na různé konkurzy. Během regionálního obchodního filmování v Scottsdale, významný ředitel v New Yorku odtáhl jeho mámu na bok a řekl jí, že její syn David má na to, aby se stál hercem, a tak David odešel do L.A.

Pak přišel zlom v jeho 12 letech, kdy dostal roli v "Petey Pitt". Hrál ve slavných seriálech jako například Dr.House, NCIS, Jack and Bobby a v mnoha dalších.

Mimo jiné hraje hokej, miluje filmy a jeho nejoblíbenejší herci jsou Al Pacino, Robert DeNiro, James Dean, Sean Penn, Russel Crow, z komiků Jim Carey, Mike Myers, Robin Williams a Jack Black.

Nyní je David hvězdou v seriálu Wizards of Waverly Place, kde hraje Justin Russo.
lk
lk
jTiffany Thornton

22. února 2011 v 19:46 | Dlavik

Povolání: Herečka, zpěvačka
Věk: 25
Datum narození: 14. 02. 1986
Místo narození: College Station, Texas, USA
Znamení: Vodnář
Výška: 168 cm

Tiffany Thornton je americká herečka a zpěvačka. Je známá hlavně ze seriálu Sonny With a Chance, kde si zahrála po boku Demi Lovato. V seriálu hraje Tawni Hart. Zahrála si taky v seriálech jako jsou Hannah Montana a Wizards of Waverly place, zde si ovšem zahrála jen malé role a byla k vidění pouze v 1 nebo 2 dílech. Má staršího bratra Johna Scotta Thorntona. Žije v bytě se spolubydlící.
gzái


Pavel Šrut, Pidilidi

20. února 2011 v 14:23 | Dlavik

Pidilidi

Děti jsou prý pidilidi,
ale když je básník vidí,
jak se někdy chovají
(třeba včera v trambaji),
pomyslí si, to mi věř,
že děti jsou pidizvěř.

A diví se.proč jim vlastně
píše tak krásné pidibásně!

Pavel Šrut, Ondata

20. února 2011 v 14:14 | Dlavik

Ondatra

Chodívá k nám do patra
jedna stará ondatra.
Zazubí se bratra
a zakleje: "Tísíc láter,
vy tu máte ale pater,
vždiť jsem celá uondaná!"

Pak se zeptá kde je vana,
a zase se zazubí
a zmizí nám v potrubí.

Pavel Šrut, Proč?

20. února 2011 v 14:09 | Dlavik

Co mi nejde do hlavy

Proč
vepř má maso vepřové,
ale třeba volové
i kravičky na mezi
mají maso hovězí?

To mi nejde do hlavy.

Přece když je od krávy,
mělo by být kraví
a od vola volí.

A prase zas bez řečí
                            má mít maso prasečí!

Pavel Šrut, NOHY

20. února 2011 v 13:59 | Dlavik

Moje nohy

Známese už ňákej rok.
Neudělám bez nich krok.

Pravá s levou, levá  s pravou
se mnou chodí , tančí, plavou.

Dokonce mi prominou,
když je vláčím krajinou.

Pak je šplouchám v lavoru
a každé dám bačkoru.

Nebudu vám lhát.
Mám své nohy rád.

Jenom kdyby nechtěly
pořád spát v mé posteli!

Královna ročníku

20. února 2011 v 12:32 | Dlavik
Originální název: Sydney White
Žánr: Komedie, Romantický
Rok výroby: 2007
Režie: Joe Nussbau

Se Sydney White je to trochu obráceně, než to to v Teenagerovských komediích bývá. Ona je ta, která nakonec skončí v objetí uhlazeného idola s IQ 300 (kterému v pokojíku jistě visí medaile z posledních pěti školních olympiád). Krom toho se ale nic nemění a tak ani od nováčka s tváří Amandy Bynes nemusíte čekat nadstandardní výkony.

Sydney sice prvních pár chvil do oné školní elity patří, ale než si sama uvědomí, že upsala duši blonďatým ďáblům, dostane kopačky za přespřílišné slušňáctví. Záchranu najde na tom nejnepravděpodobnějším místě - v klubovně až po nacpaná nerdy a geeky všeho druhu.

Asi si dovedete představit to pozdvižení, které v takovém domě dívka na prahu dveří způsobí. Netrvá ale dlouho a partička mladíků se vzchopí, aby v dramatickém finále pomohla Sydney porazit středoškolské zlo.

Fotky od uživatelů


Příšerky

20. února 2011 v 12:07 | vikdla

Mr. & Mrs. Smith

20. února 2011 v 12:06 | Dlavik
Originální název: Mr. & Mrs. Smith
Žánr: Akční, Komedie, Romantický, Thriller
Rok výroby: 2005
Režie: Doug Liman

Popis filmu

John a Jane Smithovi tvoří obyčejný manželský pár s obyčejným životem a obyčejnými starostmi. Každý z nich, ale skrývá doslova vražedné tajemství: Oba jsou ve skutečnosti dobře placenými a velmi výkonnými zabijáky(agenty), pracujícími pro konkurenční organizace. Oživení jejich nudného manželského svazku přijde až s novým úkolem od jejich zaměstnavatelů - zabít svého životního partnera. Výsledkem je velkolepá akční podívaná, během níž oba uplatní své výjimečné schopnosti a jejich manželský svazek projde rozhodující zkouškou.

Brad Pitt a Angelina Jolie se představí v hlavní roli sexy akčního filmu MR. & MRS. SMITH, který je plný špičkové akce, nejmodernějších speciálních efektů a neuvěřitelných kaskadérských kousků. Zároveň je také komediálním příběhem o neobyčejných lidech s obyčejnými problémy.

"MR. AND MRS. SMITH je příběhem o nebezpečí, sexu a vzájemném nepochopení," říká Akiva Goldsman, producent filmu. "Na rozdíl od většiny tradičních romantických komedií v něm ale máme spoustu akce a explozí. Akce je ale až ve druhém plánu - nejdůležitější jsou postavy. Film vypráví příběh manželů, kteří jsou tlačeni k tomu, aby se navzájem ulovili a zabili - to je po dlouhých letech jediná věc, která je donutí věnovat si navzájem trochu pozornosti. Když se o sobě dozví pravdu, znovu se do sebe zamilují," dodává producent.

"Film obsahuje dramatické scény, které se týkají partnerských vztahů, ale také obří akční a bojové sekvence, jež posouvají hranice kinematografie. A v neposlední řadě v něm najdete spoustu humoru. Vše je skvěle vyvážené a působí to jako skutečný život, respektive manželství," říká Angelina Jolie, krásnější polovička zabijáckého tandemu.

Smith


Grafity

20. února 2011 v 11:59 | Vikdla

Miley Cyrus

20. února 2011 v 10:55 | Dlavik

Mitchel Musso- Welcome to Hollywodd

20. února 2011 v 10:43 | Dlavik

Xindl X - Dysgrafik a Anděl

20. února 2011 v 10:40 | Dlavik

Leona Lewis - Bleeding Love

18. února 2011 v 19:18 | vikdla

Shakira

16. února 2011 v 14:16 | Dlavik
sha
shak

Shakira- Gypsy

16. února 2011 v 14:06 | Dlavik
Shakira tuto písničku zpívala ve 3.sérii Kouzelníců z Warvely v díle věnovaný právě ní s polu s Selenou Gomez. Je tu verze duetu i její sólová Gypsy.

Shakira- Loca

16. února 2011 v 14:01 | Dlavik

Atd...

4. února 2011 v 9:18 | Dlavik
h
liz
kkll
jz
ůp
jh
lkuz
ů-oj
,mjgh
.k
L
pou

LOVe it is LIVE