Květen 2010

I live music

28. května 2010 v 15:07 | Dlavik
Miluju muziku a prakticky ji pořád poslouchám. Muzika mě uklidňuje abych nemyslela třeba na nejakou činost na kterou nemůžu zapomenout.

Koření života

16. května 2010 v 14:06 | Dlavik
éfkuchařka prvotřídní manhattanské restaurace
Kate Armstrongová vede své každodenní náročné směny s obdivuhodnou lehkostí. Ústraní své kuchyně opouští jen tehdy, když od některého z hostů přijímá pochvalu za mimořádnou spokojenost. Když se do týmu dostane smělý a neformální odborník na omáčky všeho druhu, Nick Palmer, její dosavadní život se zlehka zatřese. Nick patří k nejnadanějším ve svém oboru, a navíc jej mají všichni rádi. Není
snad rozdílnějších přístupů k životu a práci, než jsou ty Kate a Nicka. Občas to mezi nimi zaskřípe, ale na druhou stranu
si nelze nevšimnout, že mezi nimi přeskočila jiskra. V okamžiku, kdy Kate vstoupí na nejasné území mezi soutěživostí a romantikou, zjišťuje, že pokud chce vytvořit fungující vztah s Nickem a objevit ztracenou chuť do života, bude muset podstoupit zkoušku odvahy. A mimo jiné opustit klamné bezpečí kuchyně. Jenže to je pro ni v dané chvíli stejně komplikované počínání jako vařit bez receptu…

Fotogalerie

foto Koření životafoto Koření životafoto Koření životafoto Koření životafoto Koření životafoto Koření životafoto Koření životafoto Koření života

Hannah Montana the movie

13. května 2010 v 8:07 | Dlavik

Hannah se ve filmovém hitu vrací ke svým kořenům a čeká ji jedno z nejtěžších rozhodnutí jejího života.

Hannah Montana se stala seriálovým hitem a z herečky a zpěvačky Miley Cyrus udělala tato role mezinárodní hvězdu a idol všech teenagerů. Na DVD a na Blu-Ray vychází první celovečerní film Hannah Montana, který se hned po premiéře v USA vyšvihl do čela návštěvnosti kin. Jen v České republice vidělo celovečerní film Hannah Montana 130 000 diváků, po celém světě pak vydělal 155 milionů dolarů.
"Hannah Montana - Film" je rodinná zábava se silným příběhem a spoustou muziky.

Miley Stewart je ve svém soukromém životě normální holkou ze sousedství, která řeší každodenní problémy dospívající dívky. Jen málokdo z jejího okolí ale ví, že žije i druhý, skrytý život. Tajně vystupuje jako Hannah Montana - popová star, která má skvělé písničky a ještě lepší fanoušky.

Jenže obrovská popularita, které Hannah dosáhla, má i své stinné stránky. Miley se příliš nechá strhnout svůdným životem slavných a začíná se chovat jako rozmazlená celebrita. Její táta se proto rozhodne pro drobnou změnu scénáře. Pošle svou dceru na rodinnou farmu kdesi uprostřed Tennessee, místo úžasných šatů a záře Hollywoodu ji oblékne do ošoupaných džínů. Miley musí přemýšlet nad tím, kým chce vlastně ve svém životě být. Milou a citlivou Miley nebo drsnou a profesionální Hannou?

Vzhůru do oblak

13. května 2010 v 8:00 | Dlavik

Vzhůru do oblak

Animovaná komedie Vzhůru do oblak se stala jednou z filmových událostí roku 2009. Vychází na DVD spolu s novým krátkým filmem "Dugova zvláštní mise".

Originální a nenapodobitelní tvůrci animovaných filmů ze studia Pixar, kteří přivedli na svět hity jako jsou Příšerky, s.r.o., Hledá se Nemo nebo Úžasňákovi, zvou diváky na zcela nové filmové dobrodružství vysoko vzhůru, až do oblak.

Nejnečekanější akční hrdina v historii filmu, bývalý prodavač balónků v penzi a snílek Carl Fredricksen, je připraven na neuvěřitelnou misi, kde nejde o záchranu světa ale o splnění dětských snů. Místo toho, aby si zabalil kufr do domova důchodců, přiváže si ke svému domu tisíce pouťových balónků, vystoupá s ním až k oblakům a vydá se na let do daleké Jižní Ameriky. Ale ke svému údivu není sám.

Ve špatnou dobu na špatném místě, na Carlově verandě, se ocitl osmiletý skaut Russel. A letí taky. Překvapivá dvojka potkává na cestách ještě překvapivější kamarády - psa Duga, který díky speciálnímu obojku mluví, a vzácného ptáka Kevina, který nelétá. Oblačné výšky i divoká džungle připraví celé skupině dobrodružství, na které se nezapomíná.

kouzelníci z warvely

13. května 2010 v 7:58 | Dlavik
Kouzelní z warvwly je seriál který vysílá disney chanon. Jednou z hlavních postav je alex (Selena Gomez). Nerada chodí doškoly a tráví úterky a čtvrtky rodinýma hodinama kouzlení. Má nejlepší kammarádku Harper, která je zamilovaná na jejího staršího bratra Justina (Jake T. Augustin). Alex má i mladšího bratra Maxe.
Selena 3
justin
Selena 6

kouzelníci z warvely-film

13. května 2010 v 7:48 | Dlavik

Celovečerní film Kouzelníci z Waverly je jedno velké nadpřirozené dobrodružství a celou rodinu Russových v něm čeká dech beroucí akční jízda plná magie, napětí i zábavy.
Alex v podání nastupující hvězdy Seleny Gomez sešle během společné rodinné dovolené ve vzteku kouzlo, které ohrozí rodiče a tím i samotnou existenci celé rodiny. Max se snaží udržet rodiče pohromadě, zatímco Alex a Justin musí použít všechno, co znají a umí, aby našli bájný Kámen snů. Ten jediný může Alexino kouzlo zrušit a celou situaci vyřešit. Kouzla a akce hýbou celým filmem.

Program na ochranu princezen

13. května 2010 v 7:38 | Dlavik

Program na ochranu princezen

selena a demi

18. června se v kanadském Torontu konala premiéra Princess Protection Program (Program na ochranu princezen) se Selenou Gomez a Demi Lovato.
Disney tak uvedl do kin další ze svých snímků pro náctileté. A o čem příběh, na který se můžete těšit i v českých kinech, je?

Princeznu Rosalinu (Demi Lovato) ohrožuje diltátor, který se snaží zmocnit vlády nad její zemí. Proto ji tajná agentura převeze do Ameriky a schová do rodiny agenta Masona, který má stejně starou dceru. V malém městě a v místní škole se Rosalina, která se teď jako obyčejná školačka jmenuje Rosie, stává oblíbenou, a mezi ní a Masonovou dcerou Carter (Selena Gomez) vzniká přátelské pouto. A tak Rosie ukazuje Carter, jak v sobě najít princeznu...

Nejlepší kamarádky

6. května 2010 v 15:49 | Dlavik

Selena a Demi jsou nejlepší kamarádky už dlouho.

Spolu si zahráli např. v filmu od disney chanon  "program na záchranu princezen".

Selena 3
demi
selena a demi
Selena 4

Životopis Seleny Gomez

6. května 2010 v 15:23 | Dlavik

Životopis

Selena Gomez se jako jedináček narodila 22. července 1992 v New Yorku. Krátce poté se její rodiče, Ricardo Gomez a Mandy Teefy přestěhovali do Grand Praire (v Texasu), kde vyrůstala do svých 13 let. Její táta je původem mexičan, její máma má italské předky. Rodiče se rozvedli, když bylo Seleně 5 let.Svojí kariéru herečky začala v 7 letech v dětském seriálu Barney & Friends jako Gianna. Tady se také potkala
Selena 1
se svojí nejlepší kamarádkou Demi Lovato (Camp Rock). Malé role si Selena zahrála také ve filmu Spy Kids 3D nebo Walker, Texas Ranger: Trial By Fire.
V roce 2004 si jí všimla společnost Disney. Objevila se v seriálu Sladký život Zacka a Codyho a v druhé sérii Hannah Montana, kde hrála Mikaylu. Poté byla obsazena do seriálu Kouzelníci z Waverly, kde doposud hraje jednu z hlavních postav Alex Russo.
Další film, ve kterém se Selena Gomez objevila byla Moderní popelka 2 natočen v roce 2008. Jedná se o pokračování filmu s Hillary Duff.
V červnu 2009 hrála ve filmu Program na ochranu princezen a měsíc poté ve filmových Kouzelnících z Waverly.

Jak moc znáte Selenu Gomez?

5. května 2010 v 17:38 | Dlavik

Včem hrála Selena?

1. Kouzelníci z Warvely
2.Hannah Montana
3.Hannah Montana ve filmu
4.Moderní popoelka 2
5.Kouzelníci z warweli-film
6.Program na ochranu princezen

Odpovídejte do komentářů.

Tance

4. května 2010 v 21:22 | Vikdla
Já bez tance a hudby bych asi nepřežila.Chodím 2 krát týdně tancovat moderní balet a klasický.Ráda si tancuju jen tak pro sebe.Párkrát jsem skoušela hip hop nebo jen tak nějaký moderní nebo disco.A docela mě to bavilo.Doporučuju skoušejte jakýýýýkoliv tancování.Říká se že tanečnice mají o 2 geny více než normální člověk.   Tanec je život-život je tance


Obrázky a fotky

4. května 2010 v 19:43 | Vikdla
Uhádnete kdo je 1.2.3.??? 

Pište komentáře takto:př 1.Linsey Louhan 2.Rihana 3.Lilli Alen 

Díky.


                                     

Hilary Duff fotk

3. května 2010 v 17:53 | Vikdla
http://www.mujzpravodaj.cz/Repository/146/555326.jpg