Duben 2010

Typ pro kamarády

24. dubna 2010 v 15:54 | Dlavik

Já a Viki jsme si založili vlastní Deník. Píšeme si do nej společné žážiky a výlete-už je dost plný...

Návod: Vemte nejáké papíry jako desky a do nich lepte paríry(hotové, popsané)
Vždy nejáký výlet nebo oblíbenou zpěvačku, herečku....... A dejte deník jedné domů. Až se zase uvidíte, předejte ho té druhé, až se zase uvidíte předejte ho té první a tak pořát dokola. Doplňujte stránky. Nebo si můžete vitvořit blog jako my. Je to takový "elktronický deník".

Tapety-Super

21. dubna 2010 v 20:09 | Dlavik

Alice

19. dubna 2010 v 17:19 | Vikdla

Alice-Alenka                 


Roztomilý mazlíček

18. dubna 2010 v 16:00 | Dlavik


Dvě malé sestry Sal a Ray žijí v dětském
domově a obě mají svá velká přání. Sal by si mocpřála pejska a Ray zase nejvíc ze všeho touží po domověa rodině. Štěstí se na ně usměje a v jeden den se oběma přání splní. Sal najde v lese opuštěné štěně, a to opravdu pořádné, a navíc jsou v tensamý den obě holčičky adoptovány. Jak se jim ale podaří propašovat jejich nového psího kamaráda do domu, na kterém je napsáno "Psům vstup zakázán!" Užijte si spolu s nimi spoustu dobrodružství a veselých příhod!

Nežádej svůj poslední tanec

18. dubna 2010 v 15:45 | Dlavik
Sára je dívka z malého města s velkým snem stát se baletkou první třídy. Je však nucena opustit od svých plánů a vydat se za otcem do drsné části Chicaga, kde se spřátelí se svou černošskou spolužačkou Chenille a jejím pohledným bratrem Derekem. Sáru a Dereka zblíží jejich společná láska k tanci. Jak sílí jejich přátelství stejně tak sílí protesty přátel a rodiny. Sára a Derek jsou vystaveni největší zkoušce - zůstat věrni svým snům - a jeden druhému.

Plán hry

17. dubna 2010 v 10:25 | Vikdla
Joe Kingman je ten nejtvrdší hráč amerického fotbalu, jakého si umíte představit. Má slávu, respekt spoluhráčů, vypracované svaly a ženy po něm šílí - včetně jisté docela malé dívenky jménem Payton, která mu jednoho dne zazvoní na dveře a představí se docela nezvyklou větou: Jsem tvoje dcera. A jak už to tak nejen v amerických filmových komediích bývá, od toho okamžiku už nic nebude jako dřív… 


Adresa: http://filmy.kinotip.cz/plan-hry-2007/

Sestry na bahamách

15. dubna 2010 v 15:05 | Dlavik

Mary-Kate a Ashley tráví s rodiči zimní prázdniny
v luxusním hoteluna Bahamách. Nemohouproto jet se svými kamarády na školní výletna Havaj. A tak se obě rozhodnou vytěžit z nastalé situace co nejvíc: pořádně to rozjedou a prožijí obrovskou lásku! Uprostřed jachet, soukromých letadel, surfařů, potápěčů, motorových člunů, ježdění na koních a procházek při měsíčku narazí obě dívkyna tajemný starožitný prsten. Užijí si tak nejen báječné prázdniny, ale i dobrodružství, na jaké se jen tak nezapomíná.   

Co ta holka chce

15. dubna 2010 v 15:00 | Dlavik
17-ročná Daphne Reynolds má všetko po čom túži každé dievča - alebo to tak aspoň vyzerá. Táto mladá duchaplná Američanka má jedinečný vkus, nekonvenčné, ale dobré vzťahy so svojou bohémskou matkou Libby a budúcnosť plnú možností. Ale aj napriek týmto sľubným vyhliadkam sa Daphne cíti neúplná. Rozhodne sa začať žiť mimo fantázie z kníh a preto nasadne do lietadla smerujúceho do Londýna
, aby tu našla svojho dlhochýbajúceho otca. Tu rýchlo zistí, že jej otcom je vysoko
vážený politik Lord Henry Dashwood. Keď sa však zjaví pred svojím otcom, ktorý netuší, že existuje, vo vysokej spoločnosti spôsobí zmätok, ktorý by mohol ohroziť

Baletní střevíčky

14. dubna 2010 v 21:21 | Vikdla

Příběh tří osiřelých děvčat (Pauline, Petrova a Posy), které adoptuje výstřední průzkumník strýc Mathew a jeho neteř Sylva. Příběh odehrávající se v Londýně 1930 poukazuje na splnění tří dívčích snů. Přes veliké finanční potíže se dostnou k učiteli baletu. Na podiu se všechny tři snaží si přivydělat, aby své sny mohly považovat za uskutečněné. Jejich zápas o svá přání balancuje jak střevíčky na place. 


http://filmy.kinotip.cz/baletni-strevicky-2007/ Tady máte internetovou adresu.Koukněte se na zdroj 1 a když vám dojde limit jděte na zdroj 2.Hudbu složil slova napsal

14. dubna 2010 v 16:58 | Dlavik-fotky dodám


Alex Fletcher je vybledlá popová hvězda 80. let, o kterou je zájemuž jen mezi skalními nostalgiky, kteří navštěvují vesnické zábavy. Jednoho dne jej kontaktuje médii oslavovaná hvězdička Cora Corman, která jej požádá, aby jí napsal písně na její nové album a ještě si s ní zazpíval duet. Každý má právo na svůj comeback, jenže Alex už celé roky nesložil ani notu a psaní textu mu nikdy dvakrát nešlo. Jenže teď má během několika málo dnů přijít shitem. V tu chvíli do příběhu vstoupí kouzelně nepředvídatelná květinářka Sophie, jejíž schopnost hrát si se
slovy se Alexovi docela hodí. Sophie má za sebou neúspěšný vztah se ...


A zase jedna popelka

12. dubna 2010 v 10:11 | Dlavik
Mary (Selena Gomez) je nevlastní dcera odsloužilé hvězdy Dominique (Jane Lynch). Musí obsluhovat nejen ji ale i její dvě dcery. Avšak do jejího města přijíždí popstar Joey Parker (Drew Seeley) po svém turné v Japonsku. Také zde hledá novou tanečnici pro svojí klip. Mary trénuje, aby zvítězila v soutěži
o klip i o srdce
Joeyho. Po tanci na bále Joeyho uchvátí a snaží se ji najít
. Poté, co ji najde, její dvě sestry a expřítelkyně Joeyho vymyslí plán
, jak ty dva rozdělit. Podaří se jim to a Mary se rozhodne skončit s ním a po dopise
o nepřijetí na školu v Manhatanu i s tancováním. Avšak její nejlepší kamarádka ji nenechá udělat ... (zobrazit celý text)

Alenka v říši divů

12. dubna 2010 v 9:55 | Dlavik


Kto by nepoznal
príbeh mladej Alice - dievčatka, ktoré sa rozhodne nasledovať zajaca do jeho nory a tam objaví prechod do iného sveta, Krajiny zázrakov, kde sú dobrodružstvá doslova na dennom poriadku a nuda tu nemá miesto. Toto autorské dielo Lewisa Carrolla si tentokrát zobral pod palec Tim Burton a to je záruka, že to bude trochu iná Alica - tak trochu gotická a morbídna, a zároveň veselá a zábavná. Ďalší pohodový koktail, ktorý si určite nemožno nechať

Příšerky

11. dubna 2010 v 15:53 | vikdla
uglydogxwedgeheadxoxxcinko
trayxwagexjeeroxtarget


Obrázky barevné

11. dubna 2010 v 15:38 | vikdla


Photo Sharing and Video Hosting at Photobucket Photo Sharing and Video Hosting at Photobucket Photo Sharing and Video Hosting at PhotobucketPhoto Sharing and Video Hosting at Photobucket Photo Sharing and Video Hosting at Photobucket Photo Sharing and Video Hosting at Photobucket

Vectorky

11. dubna 2010 v 15:27 | Vikdla

Paul frank

11. dubna 2010 v 12:57 | vikdla

                                          Paul frank 

Plujuuuu

http://www.sloggahouse.de/Images/Paulfrankbanner.jpg         

Paul frank                                Roztýkím se


http://www.mojeznacka.cz/logo/paulfrank.gif               

Paul frank jedeee                           Jsem posvátneeej


http://www.freshlabels.cz/evelyn/modules/goods/images/labels/paul-frank.jpg

Já tě tim praštim!                               

        


Mikulášovy patálie

11. dubna 2010 v 10:19 | Dlavik
Kniha dosud nevydaných příběhů malého Mikuláše, které po letech v otcově pozůstalosti objevila a pro vydání uspořádala autorova dcera Anne Goscinnyová. Francouzský nakladatel vyzval J. J. Sempého, aby k příběhům vytvořil zcela nové ilustrace, a příběhy tak mohly vyjít v roce 2004, dvacet sedm let po autorově smrti. Patálie malého Mikuláše vycházejí v Albatrosu ve třech dílech: Návrat z prázdnin, Slavnostní oběd a Bezvadný vtip.

Nové příběhy dnešní školáky zaujmou stejně jako generaci jejich rodičů, kteří si oblíbili Mikulášovy patálie, a budou jim blízcí i Mikulášovi kamarádi - tlustý Vendelín, co musí věčně něco jíst, silák Albín, který rád rozdává rány do nosu, Viktorín, který má píšťalku a otce strážníka i Augustýn, který by nejraději ostatním jen šéfoval, ale i mazánek paní učitelky Celestýn.

Příběhy přeložila Tamara Sýkorová, překladatelka všech Mikulášových příběhů, a jako obvykle tu dokonale vyjádřila klukovskou výstižnou mluvu.
Mikuláš, Vendelín, Celestýn, Kryšpín, Albín, Viktorín a další hrdinové senzačních příběhů dětských
knížek o Mikulášovi se v hrané verzi konečně dostávají na filmová plátna. Za 50 let od vydání první knihy
si Mikuláše a jeho zběsilé spolužáky oblíbily generace dětí po celém světě i u nás.

Hannah Montana the movie

11. dubna 2010 v 10:08 | Dlavik


Originální název: Hannah Montana: The Movie
Žánr: Hudební, Komedie, Rodinný
Rok výroby: 2009
Země: USA
Režie: Peter Chelsom

Popis filmuPopové princezně Hannah stoupá úspěch pořádně do hlavy. Když se v luxusním obchůdku popere se supermodelkou Tyrou Banks o jediný pár vysněných botiček, má její táta Robby Ray hvězdných manýrů své slavné dcerunky plné zuby! Chce Miley vrátit zpátky na zem. Aby jí ukázal, co je v životě opravdu důležité, pošle ji z pozlátka metropole šoubyznysu Los Angels zpět do její venkovské domoviny - do Tennessee.

Je mu jasné že po dobrém by to nešlo, protože Miley venkovský život moc vadí. A tak se uchýlí k drobné lsti. Miley namluví, že poletí do New Yorku na koncert. Miley je pochopitelně v šoku, když se najednou ocitne na malém městě Crowley Corner. Ani její kamarád z dětství Travis Brody nemá zpočátku moc šancí zlepšit jí náladu. Čas ale všechno vyléčí a dříve nafoukaná Miley začíná pomalu objevovat přednosti života na farmě. Travisovi se dokonce podaří probudit v ní city!

Ti dva musí táhnout za jeden provaz,protože jistý Mr.Granger má podezření na Mileyin dvojí život a kvůli penězůmby její pečlivě střežené tajemství klidně odhalil. Bude se Miley muset na konci rozhodnout pro jeden ze dvou životu? Zůstane obyčejnou, ale spokojenou holkou Miley Stewart nebo nafoukanou popovou hvězdou Hannah Montanou?


Mějte se fajn

10. dubna 2010 v 19:28 | Dlavik

Životopis Miley

10. dubna 2010 v 19:19 | Dlavik

Povolání: Herečka, zpěvačka, textařka
Věk: 17
Datum narození: 23. 11. 1992
Místo narození: Nashville, Tennessee, USA
Znamení: Střelec
Výška: 164 cm

Životopis

Miley Ray Cyrus, rodným jménem Destiny Hope Cyrus, je americká herečka, zpěvačka a textařka. Známá je především díky své roli Miley Stewart alias Hannah Montana v americkém televizním pořadu Hannah Montana, který vysílá televize Disney Channel.
Hannah Montana vše o natáčení seriálu

10. dubna 2010 v 14:51 | Dlavik
  • Hannah Montana je americký televizní seriál nominovaný na cenu Emmy, který se začal vysílat 24. března 2006 na Disney Channel. Seriál se zaměřuje na život dívky žijící dvojím životem: přes den je průměrnou dospívající dívkou Miley Stewart (hraje ji Miley Cyrus) a v noci je mladou popovou hvězdou Hannah Montana. Svou identitu musí ukrývat před veřejností, kromě jejích nejbližších přátel a rodiny.
  • Třetí série měla na Disney Channel premiéru 2.listopadu 2008 a její nové díly se stále vysílají. Dne 10. dubna 2009 měl ve Spojených státech premiéru film Hannah Montana: The Movie. Bylo potvrzeno, že seriál bude mít čtvrtou sérii a čtvrtá bude tou poslední. Její natáčení započne v lednu 2010. Nové epizody budou opět natáčeny pod vedením Disney. Nicméně Mitchel Musso potvrdil, že v nadcházející sérii již nebude součástí jejího pravidelného obsazení, ale v seriálu se ještě několikrát objeví.
  • Úvodní píseň Hanny Montany je "The Best of Both Worlds" byla napsána Matthewem Gerrardem a Robbiem Nevilem, produkována Gerrardem a poprvé zazpívána Miley Cyrus (jako Hannah Montana). John Carta složil pro píseň hudbu. Slova písně popisují základní myšlenku TV sérií.
  • Plně dlouhá verze, která má délku 2 minuty a 54 sekund, byla zahrnuta do soundtracku seriálu, vydaném v říjnu 2006. Pro TV verzi jakožto úvodní znělku, která trvá pouze 50 sekund, byly použity pouze první dvě a dvě poslední sloky.
  • "Just Like You" a "The Other Side of Me" byly původně testovány pro úvodní znělku, předtím než byla vybrána "The Best of Both Worlds".
  • Pro třetí sérii, byla použita nové verze úvodní znělky. Hrající píseň je nová zremixovaná verze The Best of Both Worlds, která byla původně nahrána pro Hannah Montana: The Movie (a také se v něm objevila).
  • Seriál vytvořil Michael Poryes, který byl pověřen spoluprácí na výrobě a také spoluvytvářel další hit Disney Channel Original Series That's So Raven. Seriál produkoval I'ts a Laugh Productions, Inc., ve spolupráci s Disney. Natáčen byl v Tribune Studios v Hollywoodu, v Kalifornii.
  • Nápad pro tento seriál byl založený na episodě "Goin' Hollywood", již zmiňovaného seriálu That's So Raven a měla být pilotní epizodou pro sitcom nazvaný Better Days, který měl být o dětské hvězdě stejnojmenné populární TV show, která se snaží chodit do normální školy. Tento nápad byl později použit pro epizodu "Nový kluk ve škole". Další názvy seriálu, o nichž se uvažovalo byly The Secret Life Of Zoe Stewart, Popstar life! a Alexis Texas. Finalista American Juniors Jordan McCoy a popová a R&B zpěvačka JoJo (která nabídku na roli odmítla) vybírali představitelku pro roli Zoe Stewart. Miley Cyrus se nejdříve ucházela o roli "nejlepší kamarádky" Lilly Romero, později změněné na Lilly Truscott, ale mysleli jsi, že by byla lepší pro hlavní roli, a tak zkusila casting na roli Zoe Stewart/Hannah Montana. Zoe Stewart byla později změněna na Chloe Stewart, změněnou na Miley, když získala roli. Jména Hannah Montana byla také mnohokrát změněna. Tři předcházející jména byla Anna Cabana, Samantha York a Alexis Texas.
  • V prosinci 2006 Disney oznámil, že plánuje vydat produkty související s Hannah Montana, mimo jiné např. oblečení, šperky a panenky ve vybraných prodejnách. Play Along Toys vydalo Hannah Montana módní panenky, zpívající panenky a panenku Miley Stewart a další zboží v srpnu 2007. Více Hannah panenek bylo vydáno v listopadu, společně s Lilly, Oliverem a později Jakem Ryanem panenkami. Staly se jedněmi z nejvíce populárních vánočních hraček v roce 2007. Nedlouho poté byla potvrzena přinejmenším alespoň jedna další série Hannah Montana na Disney Channel. Natáčení druhé série započalo v prosinci. Nová série měla premiéru v dubnu v roce 2007, kde je již Miley na střední škole. Při vypuštění High School Musical 2 Extended Edition, Jason Earles potvrdil, že natáčení druhé série bylo dokončeno.
  • Podle Daily Dispatch, přitáhly TV série v roce 2008 k obrazovkám 200 miliónů diváků. "Kdyby byli diváci Miley zemí, byli by pátou největší národností na zemi, hned po Brazílii". Od února 2008, začala být licence na seriál velmi důležitá, takže Disney svolal mezinárodní setkání k diskuzi o budoucnosti seriálu. Všechny obchodní segmenty byly na setkání reprezentovány.

Hannah Montana obrázky 4

10. dubna 2010 v 14:25 | Dlavik

Hannah Montana obrázky 3

10. dubna 2010 v 14:22 | Dlavik

Herci z seriálu Hannah Montana

Vlevo:Michael Musso(Oliver Ouken, Mike Stojan)
Druhá vlevo:Emily Osmet(Lilli Trascot, Lola Luftnágl)
Uprostřed:Miley Cyrus(Miley SŤuart, Hannah Montana)
Druhý vpravo:Robby Ray Cyrus(Robby Ray Sťuart)
Vpravo:Jakson Earle(Jakson Ray Sťuart)

Hannah Montana-žádný cukr, zlato

10. dubna 2010 v 14:06 | Dlavik
Oliver Ouken má cukrovku, ale nikomu to neřekl. Miley a Lilli si ale myslí že je zamilovaný do učitelky, ale vlastně ona mu jen pomáhá vzvládnou být bez cukru. Když se Mayli a Liili snaží dostat z učitelky proč se mají rádi ona jim to prozrádí a holky se to snažís z olivera vymámit.Jak to dopadne? Kounněte se na http://www.youtube.com/watch?v=BKA_jylcVUg http://www.youtube.com/watch?v=d_4cqf5UvH8&feature=related http://www.youtube.com/watch?v=stf17cqooPQ&feature=related

Hannah Montana obrázky 2

10. dubna 2010 v 13:50 | Dlavik

Rozkošní žejo

Hannah Montana obrázky

10. dubna 2010 v 13:41 | Dlavik


Blogy československých superstar.

10. dubna 2010 v 10:16 | Vikdla


Miroslav Šmajda:http://miroslav-smajda.blog.cz/

Martin Chodůr:http://martin-chodur.blog.cz/       

Markéta Konvičková:http://marketa-konvickova.blog.cz/

Denis Lacho:http://denis-lacho.blog.cz/

Ben Cristovao:http://ben-cristovao.blog.cz/

Monika Bagárová:http://monika-bagarova.blog.cz/         

Paulína Ištváncová:http://paulina-istvancova.blog.cz/

Nikoleta Balogová:http://nikoleta-balogova.blog.cz/

Jan bendig:http://jan-bendig.blog.cz/

Dominika Stará:http://dominika-stara.blog.cz/

Thomas Puskailer:http://thomas-puskailer.blog.cz/

Leona Šenková:http://leona-senkova.blog.cz/  


Všech 12 finalistů